Skocz do zawartości

Focus-budowa i klejenie


Hybryda

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Lotki sobie dorobię, tylko muszę kupić kabel Y.Chyba że zrobić je na 1 serwie, ale miejsce w skrzydle jest już gotowe na 2 :D A z imbusem sobie poradziłem, na stacji shella był taki fajny komplecik.No i zmienić mocowanie śmigła trzeba bo na najwyższych obrotach dosłownie schodzi z wału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie przestało wiać i mogłem ponownie oblatać swojego Focusa :D Po dociążeniu przodu dwoma bateriami AA, okazało się że da się już jako tako panować nad modelem, niemniej jednak stwierdzam że bez lotek to nie jest model dla mnie a że nie przewiduję ich robienia to model wędruje do działu "giełda" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i pierwszy lot a właściwie nielot za mną...

Próbowałem kilka razy ale zawsze po paru metrach w ziemię aż w końcu ułamał się kadłub na linii kabinki...dodam że model wcześniej wyważył mi modelarz na lotnisku, na dodatek później nim latał(trochę wiało więc nie było łatwo, ale latał normalnie).Dodam że wcześniej ćwiczyłem na symulatorze i pilotarz easy stara opanowałem do końca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było pare prób startu ale zawsze model przelatywał parę metrów i lądował(niezbyt poprawnie).Ostatnim razem mój kolega krzywo rzucił(poprosiłem go o pomoc) no i taki był koniec dzisiejszych lotów.Już wiem czemu tak było.Zestresowany nie zaciągałem wystarczająco steru wysokości:) Model już naprawiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.