Skocz do zawartości

"Pokrowce " na skrzydła.


Lucjan

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Lucjan napisał:

Do kompletu  wykonałem  pojemnik  na  dodatkowe wyposażenie  modelu.

 

A wie Pan ,że to jest bardzo prosty i dobry pomysł! Muszę sobie coś takiego wykonać na skrzydła.

Do niewielkiego modelu można zrobić taki wymiar ,że wejdzie cały płat. Dodatkowo myślę ,że można okleić całość taśmą pakową w rolce celem zabezpieczenia przed wilgocią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Ares napisał:

A wie Pan ,że to jest bardzo prosty i dobry pomysł! Muszę sobie coś takiego wykonać na skrzydła.

Do niewielkiego modelu można zrobić taki wymiar ,że wejdzie cały płat. Dodatkowo myślę ,że można okleić całość taśmą pakową w rolce celem zabezpieczenia przed wilgocią.

Można też okleić folią samoprzylepną  lub pomalować lakierem  bezbarwnym  ,co dodatkowo wzmocni konstrukcję.  Można  też wykonać skrzynię na kadłub.

Dobrą tekturę i akcesoria  można kupić  w tym  sklepie : https://centrumpakowania.com/tektura-w-arkuszach/2319-3149-arkusz-tektury-1000x700mm-mikrofala-a1.html#/22-ilosc_szt_-1

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.