Skocz do zawartości

Mój pierwszy model z ArtHobby - mam i ja


young

Rekomendowane odpowiedzi

Cd:

Dzisiaj brak czasu. Z prac to oszlifowane połówki skrzydeł papierem 1000 i czekają na 3 warstwę lakieru.

Oszlifowany centropłat przed pierwszym malowaniem.

Zrobiłem tak jak / Czarek / 🫣 Patryk pisał : wtopiłem dwie warstwy maty w żywice za pomocą pędzelka i już. Bez żadnego dociskania . Wyszło całkiem dobrze i szybko. Jutro malowanie. (3 warstwa połówki i 2x centropłat). 

Sądzę że ten profil/model lubi opływ bardziej turbulentny niż laminary 😁 pewne niedoskonałości pomogą 🙃 

 

IMG_20240711_173819959_AE.jpg

IMG_20240711_173722284_AE.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro weekend więc czas dla rodziny a przy okazji utwardzenie lakieru.

 

Szukałem w swoich zasobach elektroniki do wykorzystania w modelu. Zmuszony jestem iść po kosztach i wsadzić to co mam a nie to co bym chciał, ( za duże , za ciężkie , ale bez ponoszenia kosztów - wiecie jak to bywa :)).

Odbiornik najmniejszy jaki znalazłem w szufladzie to AR6610T.

pakiet 3S 850 mAh. Regulator Turnigy Dulux 30A nie pamiętam czy sprawny a dodatkowo szukam karty do programowania. Czeka mnie przelutowanie złączek, skrócenie kabli. Do poniedziałku przerwa.

 

 

 

 

 

IMG_20240712_174404729_HDR_AE.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.