Skocz do zawartości

XVII Międzynarodowy Piknik Modelarski RC Air Show w Raciborzu 6-8.09.2024


Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję wszystkim którzy brali udział w organizacji pikniku, byłem pierwszy raz i się nie zawiodłem! śmiało mogę powiedzieć, że warto było jechać 460km z Piły.

Fantastycznie, że  udało się to wszystko połączyć z powietrzną bitwą choć w niedzielę nie mogłem zostać   z uwagi na odległość, może gdyby tak 12 max 13  to bym zaczekał.

Poznałem też kilku nowych kolegów których nie widziałem na innych piknikach albo tylko z internetu. Zawsze warto się spotykać i integrować na takich imprezach.

Do zobaczenia za rok!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, DJDIT napisał:

Dziękuję wszystkim którzy brali udział w organizacji pikniku, byłem pierwszy raz i się nie zawiodłem! śmiało mogę powiedzieć, że warto było jechać 460km z Piły.

Fantastycznie, że  udało się to wszystko połączyć z powietrzną bitwą choć w niedzielę nie mogłem zostać   z uwagi na odległość, może gdyby tak 12 max 13  to bym zaczekał.

Poznałem też kilku nowych kolegów których nie widziałem na innych piknikach albo tylko z internetu. Zawsze warto się spotykać i integrować na takich imprezach.

Do zobaczenia za rok!

 

 

Darku dziękuję Ci bardzo że dałeś się przekonać by do nas wpaść :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać , że Robert (Robertus) zrobił wielki i ciekawy pokaz z swoją drużyną "DSP" . Jego muza do latania opowiadająca o swojej pasji ,oraz zgromadzenie takiej ilości ludzi do wspólnego pokazu, było super .

Polecam oglądać filmik zrobiony przez kogoś (nie ja), ale go udostepniam . Wielkie Brawa .

 

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, modelpiotrek napisał:

Tak wygląda na dziś piknikowe lotnisko a 

Że Odrą idzie do góry jutro będzie pływać

Jaka szkoda, że powyżej tego miejsca pikniku nie mamy największego w Polsce zbiornika przeciwpowodziowego - zasuwy są podniesione???

36 minut temu, modelpiotrek napisał:

 

20240914_171917.thumb.jpg.30a970529737c39692de7e4273f7a4ca.jpg20240914_172103.thumb.jpg.5e880fd9df1173d42b7c9bfdb7844415.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jerzy Markiton napisał:

Może to i idiotycznie zabrzmi - przecież to są naturalne tereny zalewowe ? I tej glebie pod wypaloną trawą tylko dobrze zrobi ??

- Jurek

Zdecydowanie dobrze jej zrobi . Najgorzej się mają od Chałupek do Krzyżanowic bo tam ich żaden zbiornik retencyjny nie uchroni .Racibórz jest zabezpieczony przez Buków i zbiornik Racibórz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.