Skocz do zawartości

Witam Państwa


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jestem Adam. Swoją przygodę z dronami rozpocząłem w 2013 roku. W firmie potrzebny był operator wielowirnikowca i wybrano akurat mnie. Kupiliśmy pełen komplet od firmy RCConcept z Warszawy, przeszedłem szkolenie oraz zdałem egzamin na operatora wielowirnikowca. Byłem przeszczęśliwy z posiadania papierowego świadectwa kwalifikacji :). Nie ukrywam, że od kilku lat wykonuję loty tylko rekreacyjne i zwyczajnie wypadłem z obiegu. Dron, który wówczas kupiłem leży w pudle i zajmuje miejsce. Zarejestrowałem się tutaj aby móc go wystawić na giełdzie - do tego będę potrzebował 20 postów, jako że na 100% nie dorównuję wiedzą Wam, postaram się nienachalnie od czasu do czasu coś skomentować, tak aby móc w pewnym momencie wystawić moją maszynę na sprzedaż. A nuż się ktoś zainteresuje?

 

PS: Uważam, że mój Y6XXL jest dość nietypowy, więc wstawiam fotkę (mam nadzieję, że nie dostanę za to po głowie).

 

Pozdrawiam,

Adam.

messenger_creation_370639167422545.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszperałem trochę po tematach i faktycznie, tak czy siak chętnie będę tutaj zaglądał bo jest na co popatrzeć, macie piękne hobby - a może nawet styl życia. Dzięki Ci za radę Marcinie - chyba z niej skorzystam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • temat został zablokowany
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.