Skocz do zawartości

Kolibri...


Dj.

Rekomendowane odpowiedzi

"Odkopałem" ten krótki klip gdzieś w czeluściach dysku. Nagranie tego lądowania pochodzi z roku 2006 z Zawodów F4C w Ostrowiu Wlkp. Dzień wcześniej model tego modelarza (także kolibri ale wiekszy) uległ katastrofie. Stałem i filmowałem sobie zawody , w pewnym momencie słysze taki komentarz"... ale...itd" No cóż każdy ma prawo wyrażac swoje opinie, ale najprościej jest krytykowac, ciekawe co by pokazał ów "komentator" gdyby sam musiał zrobic podobne podejscie z silnie wiejącym wiatrem... Dodam tylko,że głos należy do jednego z zawodników biorących udział w tej imprezie...

 

http://www.youtube.com/watch?v=H97oTJ5RWls

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, chodziło o poprawne przyziemienie, kamera stała na statywie, obraz obserwowałem w odchylanym ekranie. Gośc stał tuż obok mnie... Powiem że ten film skróciłem bo po kolejnym kangurku, i kolejnym koles "zaklął szpetnie". Potem odbyły sie jeszcze 3 kolejki i ów Pan miał swój pokaz... Zrobił to perfekcyjnie-lądowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oops: O to ja ten pilot. Faktycznie do :ass: Ale jaki mocny model ;D

Ale coś mi się wydaje że to w Toruniu.No i Colibri

 

Ooo, aż mi :oops: , ale przypomnij co stało sie z tym (chyba) wiekszym Colibri, co poprzedniego dnia uległ kraksie, wiadomo co sie stało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model warzy 15,5 kg skala 1/2,5. Na szczęście podwozie mocowane jest do bagnetu

duralowego łączącego skrzydła wsuniętego w dzwigar skrzynkowy.

Model Grzesia został zniszczony bo po wyjściu z pętli na małej wysokości nie dodał gazu .

I niestety była za słaba reakcja na głębokości zabrakło dosłownie kilka metrów.

Zdarza się nawet najlepszym . A na tych zawodach zajołem 1 miejsce :jupi:

To na pewno jest Toruń . to były loty treningowe przed ostatnimi zawodami makiet jakie się tam odbyły w 2005r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.