Skocz do zawartości

rc-modele.pl


gajowy

Rekomendowane odpowiedzi

Zupełnie przypadkowo trafiłem na stronę ww sklepu i muszę przyznać, że zostałem bardzo miło zaskoczony. I mimo tego, że wybór artykułów (chodzi mi o sam./szyb.) nie jest tak szeroki jak w innych znanych sklepach to zdecydowana większość jest dostępna. Po złożeniu zamówienia, towar (bezpiecznie opakowany) został wysłany jeszcze tego samego dnia. Ceny produktów, które oglądałem również wydają się być b.przyjazne. Sklep godny sprawdzenia.

Pozdrawiam

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep jest znany. Z wysyłką nie ma (z reguły) problemów. Jesli czegoś nie mogą dostarczyć, to zwykle dosyłają później na własny koszt. Może mają trochę ograniczony asortyment, ale zwykle można u nich znaleźć coś ciekawego. Sklep lubią szczególnie "Lamiarze" za szeroki i tani wybór części oryginalnych i tunigowych Xtreme. :wink:

Choć np. mi właśnie mija tydzień, od ostatniego zamówienia, a paczkonosza ni widu, ni słychu. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.