Skocz do zawartości

Cyklonetoy - zakupy za granica


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Ponieważ ta firma jest znana i sprawdzona ,może by tą dyskusje faktycznie wyciąć z tego wątku ,a starą część wysłać do X.

 

A stara cześc nazwać ALIBABA i 40% rozbujników (indonezyjskich rozbujników) :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzialbym jakis model 2,6m. O cene kiedys do nich pisalem to w zaleznosci od modelu od 450usd (katana) do 600usd (pitts s-12). Zebrac sie w kilku konkretnie i zamowic przesylke morska. Wtedy sie oplaca. Nie mam ostatnio czasu zeby sledzic watek, ale jak cos by sie ruszylo to niech ktos da znac na prv to sie pomysli. Zamawialem kiedys u nich kilka silnikow, kontakt ok, przesylka szybka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem ceny silnikow dle55 i DLE111

DLE111 111CC Gasoline Engine przy zamówieniu 10 szt z przesyłką wychodzi za sztuke 523$

 

DLE55 55CC Gasoline Engine przy zamówieniu 10 szt. z przesyłką wychodzi za sztuke 285$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek24, Własciwie to piszac do nich nie sugerowałem przewoźnika. Odpisując mi tez nie napisali jakim. Ale wysłanie jednej sztuki 101$ a dziesieciu 448$ Mowa o DLE111

 

DLE55 jedna sztuka 76$ a dziesieć 297$.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja dowiadywałem się ceny silnika HH26ccm

 

And the quotation for the HH26 as follows :

Item No.: HH26cc Gas engine

Quantity : 1 pc

Unit Price : 138usd/pc

Are you satisfied with the offer ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dowiadywałem się ceny silnika HH26ccm

 

And the quotation for the HH26 as follows :

Item No.: HH26cc Gas engine

Quantity : 1 pc

Unit Price : 138usd/pc

Are you satisfied with the offer ?

 

Oczywiście odpowiedziałeś: No :cry: too expensive

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dowiadywałem się ceny silnika HH26ccm

 

And the quotation for the HH26 as follows :

Item No.: HH26cc Gas engine

Quantity : 1 pc

Unit Price : 138usd/pc

Are you satisfied with the offer ?

Czyli cena podobna do tych z HC. W takim razie dozbieram kasę i kupie w HC w puźniejszym czasie, może dolar spadnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Hehe, nie no, jeszcze nie odpowiedziałem

Oczywiście odpowiedziałeś: No :cry: too expensive
:)

 

Czyli cena podobna do tych z HC. W takim razie dozbieram kasę i kupie w HC w puźniejszym czasie, może dolar spadnie

 

Zależy czego potrzebujesz, ten silnik HH ma tylny gaźnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, nie no, jeszcze nie odpowiedziałem
Oczywiście odpowiedziałeś: No :cry: too expensive
:)

 

Czyli cena podobna do tych z HC. W takim razie dozbieram kasę i kupie w HC w puźniejszym czasie, może dolar spadnie

 

Zależy czego potrzebujesz, ten silnik HH ma tylny gaźnik.

 

Faktycznie na to nie zwróciłem uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Ja z powodzeniem mogę polecić sklep innym. Dobra, miła i sprawna obsługa. Zamawiałem u nich pierwszy raz i jestem zadowolony. Sklep ma dosyć drogie przesyłki, ale trzeba pogadać to mogą wysłać tańszym kurierem(chyba statkiem). Ja zamawiałem 2 tłumiki typu carnister do DLa sobie i koledze i przyszły bez problemu omijając odprawę celną, da się dogadać ze sklepem, żeby wpisali niższą wartość. Tłumiki dotarły bez żadnych uszkodzeń mechanicznych. Pełen profesjonalizm. PS wkrótce ruszy budowa Yaka-54 2,2m, w którym będize zamocowany tłumik, wtedy wszystko będzie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.