Skocz do zawartości

Cyklonetoy - zakupy za granica


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ za udzielanie się w tym wątku dostałem ostrzeżenie od Rafała B. pousuwałem wszystkie moje wypowiedzi. Od tej pory nie interesuje mnie czy kilkunastu forumowiczów straci pieniądze czy nie. Kolejny przykład, że nie warto udzielać sie społecznie w trosce o innych. Życzę szczęśliwego zakończenia akcji "silniki po 20$".

 

Może zamiast zakupów po 20$ zrobimy zbiorowe zamówienie tu http://www.cyclonetoy.com/

Sklep sprawdzony, ściągaliśmy z tego sklepu silniki rok temu i bez problemu było.ASP FS 61 kosztował 116$. http://www.cyclonetoy.com/class_1.asp?lx=small&anid=3&nid=22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Trzeba pytać mailem niestety, jak ktoś zna angielski to nie problem (ja nie znam).Sklep sprawdzony.

 

Ja rozmawiałem (o ile to można tak nazwać :mrgreen: ) z chińczykiem online po angielsku korzystając Google tłumacza. W jednym oknie polski-angielski a w drugim angielski-polski i tylko "kopiuj i wklej" :)

 

O dziwo - dało rade! Wnioskuje że gość rozumiał mój bełkot a ja jego w stopniu całkowicie wystarczającym. Dowiedziałem się co chciałem. Mogłem trochę po kozaczyć i spróbować w jego ojczystym języku :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam od nich cennik ale DL 100 w nim nie ma.

 

to mail od http://www.cyclonetoy.com

 

Dear Sir,

Thanks for your interest on DL engines. This is Amanda from Cyclone, nice to meet you.

 

For DL engines, there is a big change. The DL50 and DL100 has replaced totally by DLE55 and DLE111. DLE55 and DLE111 are made by the same factory who produce the DL50 and DL100, because the market has DL copy engine now.So the factory rename them for the new engine. It is with anti-fake number on each engine now. It has new package, more stronger now. great change!!!

 

Could you please tell us how many pieces do you need for DLE55 and DLE111? Then we will offer the best price to you.

Also please tell us your detailed information, name, address, and telephone number. It is important for us to suggest the best shipping way for you.

 

wychodzi na to ze dl50 DL100 zostaja zastapione DLE55 i DLE111. Produkowane wtych samych fabrykach, sa kopiami DL50 i 100

Chyba ze cos zle zrozumiałem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozumiales ok.

Dodatkowo jest informacja, ze w zwiazku z duza iloscia podrobek silniki te beda mialy wybite jakies numery oraz nowe opakownie i wieksza moc. :D

Nic tylko brac. :P

Jedyny problem to gwarancja.

Dlatego zawsze warto taki zakup dobrze przemyslec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak zacząć robić listę chętnych (kto co chce), Którą można by wysłać z zapytaniem o poszczególne ceny oraz łączny koszt przesyłki ?

Mnie osobiście interesują dwie rzeczy:

Katana 106" ale najpierw muszę znać jej cenę

oraz na 100% Silnik dle111

 

Ps. Ktoś pisał że ma cennik proszę o przesłanie na pw

Z góry Dziękuję <3 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Powiem tak,najlepiej jest ściągnąć EMS-em ale koszty ściągnięcia modelu tą drogą będą duże.Można wybrać opcje statkiem ale nie wiadomo po jakim czasie i w jakim stanie dotrze model.My akurat ściągaliśmy silniki i były dosłownie po 3-4 dniach (EMS).Koszt EMS jest jednak dość duży i wynosi około 270$ za przesyłkę około 6kg.Dlatego lepiej zamówić w kilka osób niż w pojedynkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.