Skocz do zawartości

Duuuża termika!


tom000

Rekomendowane odpowiedzi

A co do Thermika Dream - wczoraj ugotowałem w nim pakiet, co nie przeszkodziło w wykonaniu półgodzinnego lotu :) Ten model się klei do powietrza :)

 

Jeżeli możesz pochwal się logiem. A swoją drogą czy gdzieś w kraju można kupić ten szybowiec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Odpowiadają po kolei:

 

Piotr:

logów nie mam bo jeszcze nie zaistalowałem tam SkyAssistanta.

A model można kupić u Grześka Stokłosy (Nastik), który jest dystrybutorem TopModel.CZ na Polskę.

Nawiasem mówiąc, test tego szybowca (mojego autorstwa) pojawi się w RC Przeglądzie.

 

 

tom000:

 

A co ma przemiana odbiornika? Przecież ma to znaczenie tylko dla kwarcu odbiorczego (inny na pojedyńczą przemianę a inny na podwójną). Powtarzam: tylko do ODBIORCZEGO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Różnica w cenie obu wersji jest dosyć duża. Z tego co się dopatrzyłem chodzi tylko o pokrycie Oracoverem. Czy to na prawdę jest tak drogie (nigdy jeszcze nie oklejałem folią)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie to ja jeszcze poczekam :) Zobaczymy jak tam idzie serwisowanie mojego eclipsa.Dziś próbowalem się dodzwonić do sklepu ale bez skutku(chyba jak w tel. im się wyświetla mój nr to nieodbierają bo sie boją :? ).Poza tym za parę miesięcy zmieniam stan cywilny i muszę chyba trochę przystopować z wydatkami na modelarstwo:( (w co ja się wpakowalem... :shock: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś próbowalem się dodzwonić do sklepu ale bez skutku(chyba jak w tel. im się wyświetla mój nr to nieodbierają bo sie boją :? )

 

nie dzwoń do sklepu tylko do RIKU !! I jeśli wysyłasz paczke do reklamacji to prosto do RIKU. szybciej i sprawniej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dziś wygrałem ciężki bój z modele.sklep:))Zwrócą mi kasę :twisted: . Nowa aparatura już zamówiona ale tym razem w nastiku. Nie jest to może mx-19 lecz 16(Do moich potrzeb wystarczy zupełnie). Nie będę opisywał historii z modele sklep bo zachowali się porządnie(choć musiałem straszyć ich sądem :) ) i nie chce im robić anty reklamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

"Poza tym za parę miesięcy zmieniam stan cywilny i muszę chyba trochę przystopować z wydatkami na modelarstwo:( (w co ja się wpakowalem... :shock: )" - No jak to - w pasmo nieustającego szczęścia zwanego małżeństwem :) Nie przejmuj się, to wcale nie takie złe. Choć był czas że moja Pani Żona coś zaczęła szumieć na modele. Pokazałem jej panów pod monopolowym - i zapytałem czy wolałaby męża z np. takim, znacznie popularniejszym i godniejszym dorosłego człowieka hobby.. Trafiło do wyobraźni że hej. Na szczęście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tom - dobre radio wybrałeś. Ja i tato latamy na takich 2, że nie wspomnę że niemal od początku ja, a gdzieś tak od połowy "kariery" modelarskiej tato latamy tylko na Graupnerach... Najpierw FM-314, potem MC-10, MC-12, teraz MX-16s - warto było wyłożyć kasę na to radio. Mnie udało się kupić 4-miesięczny, używany nadajnik z odbiornikiem SMC-16scan za... 750 zł... Zapożyczyłem się żeby zapłacić, ale i tak nie żałuję ani złotówki ani żadnego wyrzeczenia które się z tym wiązało :)

 

 

W żadnym z Graupnerów nigdy nie mieliśmy poważniejszego zakłócenia (oprócz "piknięć" które zdarzają się w każdym radio). Poza tym synteza! Wynalazek na miarę koła :)

 

W skrócię - gratuluję i witaj w Klubie Zagorzałego Graupnerowca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.