Skocz do zawartości

Zawody modelarskie Bojszowy 27.08.2016


modelarz_daniel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem, ze Was nawrócę na prawdziwe  porządne szlachetne łódkowe wyczynowe modelarstwo :) , ale na takiej wodzie co najwyżej łódki z papieru lub z kory można puszczać. Ewentualnie małe makiety... A co do konfliktu, normalnie, polskie piekiełko. Nie Wy pierwsi i nie ostatni :). Pozdrawiam.

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbiornik jest taki z powodów bezpieczeństwa, ponieważ bardzo często przychodzą tam dzieci popływać małymi łódkami. Nie jest to może zbiornik np. Do modeli FSR, ale z powodzeniem pływają tam małe sterowane żaglówki, airboat'y czy nawet modele parowe.

 

Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

Witam pierwszy raz odwiedziłem Bojszowskie lotnisko wczoraj 14.05.2017 natknąłem się na sympatycznego modelarza, przyjechałem oblatać rwd 8, było bardzo miło następnym razem napewno przyjadę na dłużej tylko nie wiem czy można tam sobie tak samowolnie wjechać czy zawsze trzeba dzwonić i pytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.