Skocz do zawartości

Moduł nadawczy turnigy 9x, który pin jest do czego + - s ?


jacekplacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wcześniej pytałem o płytki z tego modułu, a teraz pytam jak mam całe pudełko plastikowe z tym modułem, to w tym gniazdku w pudełku jaki pin jest do czego , a nie w płytce. Nie jestem elektronikiem i nie zajmuję się tym sam tylko mam kolegę co mi to lutuje itd., ale ona zawsze wcześniej niż coś zrobi to dopytuje się o schematy, i takie sprawy jak te piny we wtyczce tego modułu 9x, który to +, a który -, a który to sygnał. Ja jestem mechanikiem, no to próbuję Was zapytać gdzie są te + i - :)

post-10548-0-94004900-1544004374_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem o czym piszecie, ale model będzie latał tylko na hali więc raczej transmisja niczemu nie zaszkodzi, bo wątpię żeby wydostała się na zewnątrz, chyba że to samo moduł jest niebezpieczny i coś zniszczy, podpali czy temu podobne....

 

 

 

ja tylko pytałem który drut w tym jedynym gniazdu czy też wtyczce w tym module jest dodatni, a który ujemny, a który to sygnał, nie znalazłem tego w instrukcji, więc zadałem to pytanie tutaj, czekam na odpowiedź na to pytanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.