Skocz do zawartości

Modelarze z Rudy Śląskiej


Pilot84
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla modelarzy MKS Gwarek. Widok na Tatry z góry Wdżar.

 

Gratuluję oblotu Mandarina, z niecierpliwością czekam możliwość obserwacji na żywo.

 

Pozdrawiam Łukasz. 17423bc939bf468d11e5e453634e218f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Po długim okresie nieobecności podpowiedzcie mi gdzie można polatać ? Lotnisko w Katowicach ma trochę zaporowe ceny a ja nie wiem jak mi to będzie szlo ze względu na stan zdrowia ale jakby mi ktoś podpowiedział to pewnie czymś bym polatał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modelarnia znajduje sie w gimnazjum nr3 ul chryzantem 10 a lotnisko 200m dalej najlepiej poszukac na gogole maps

 Oczywiście że są  Staro radiostacja w Rudzie Śląskiej latamy każdą sobotę , niedziele  od 9.00 do 13.00 czasami po południu.

namiary na  mapce kolegi Burakko https://maps.google....46ee&dg=feature

 

Jutro ma być ladnie więc na lotnisku dojazd od ul Pyki koło salonu mrecedesa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie wszyscy mnie znacie ale kilka osób na pewno.Mam na imię Krystian i jestem z Prudnika. Mam zaszczyt zaprosić Was wszystkich wraz z dzieciakami (swoimi lub pożyczonymi) na

38 Rajd Maluchów , jest to impreza organizowana przez PTTK Oddział Sudetów Wschodnich w Prudniku.Rzecz cała polega na przejściu 3 km pieszo z Parku Miejskiego w Prudniku do Miejscowości Chocim (3 km)  przez dzieci i rodziców. Na hipodromie jest wiele atrakcji dla dzieci, ale przy okazji tego Rajdu Stowarzyszenie Modelarsko -lotnicze Euroregionu Pradziad organizuje dla modelarzy "zawody" modeli mtoszybowców F5J Light.Zapraszamy członków klubu Gwarek do udziału w Rajdzie wraz z dziećmi.Dla dzieci przygotowaliśmy zawody modeli z papieru dla  starszych "Smyki na Start" natomiast dla modelarzy wcześniej wspomniane zawody F5J Light.Wspomagają nas piloci z lotniska w Kosorowicach.Impreza odbędzie się w sobotę 27 maja na terenie hipodromu Chocim. Jeżeli nie macie lepszego zajęcia serdecznie zapraszam na Rajd Maluchów. Na miejscu katering dla zawodników.Chcę dodać że impreza gromadzi około 5 tysięcy osób. Serdecznie ZAPRASZAMY.(PawŁa proszę o kontakt tel 693 272 573) W razie pytań i wątpliwości proszę o tel jak wyżej. Pozdrawiam serdecznie Krystian Seman( jeżeli nie w temacie a tylko OT to proszę moda o usunięcie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.  Wiecie dobrze, że pracujemy nad refreshingiem logo naszego klubu tak aby nadawało się na koszulki (no bo zazdrość nam zżera co nieco jak na zlotach i spotkaniach inni mają piknę koszulki i od razu wiadomo kto skąd:-). Miałem zamiar zaproponować zmianę logo ale padła decyzja, że ma nawiązywać do starego. Warunek taki - monokolor nawiązujący do 3 dyscyplin, wodnej, avionistycznej i samochodowej.Łatwo to wydrukować na koszulkach,wyszyć czy zrobić pieczątkę itp itd.

 

Bardzo Was proszę o sugestie, uwagi, ewentualnie aprobatę.

Uwagi na priva bez zbędnej polemiki na forum ogólnym i tylko od osób zainteresowanych. No chyba, że ktoś chce nam pomóc. Musimy w miarę szybko podjąć decyzję, żeby jeszcze w tym roku mieć koszulki, naklejki itp itd.

 

Pozdrawiam i dzięki za pomoc

post-17875-0-71166900-1495292740_thumb.jpg

post-17875-0-60900700-1495292754_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.