Skocz do zawartości

Fairmount Alpine według Biling Boats


Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dzięki.

Napisy już są zamówione. Dzwoniłem, gotowe. 

Byłem na wulkanizacji po ołów. Wykręcał się, nie dał. Jakbym pozbierał z posadzki jak nikogo nie było to bym coś miał. Są czarne ciężarki i błyszczące, jakiś stop. Te czarne nadają się do przetopienia. Robiłem próbę, nie topią się. Miałem stare z blaszkami. Te się topiły.

Zrobiłem drewniane przegródki do odlania ołowiu. Za dużo nie chcę przetapiać bo są straty.

Nakleję nazwy, wkręcę śruby na Loctite i w zasadzie będzie gotowy. Została elektronika do dokończenia. Na końcu zrobię film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbyło się 1 uruchomienie wszystkich podzespołów podłączonych do odbiornika.

Przedtem w szereg przewodów steru strugowodnego wlutowałem złącze. Zmieniłem pierwotne założenie włączania akumulatora do listwy zasilającej i odciąłem wtyk, dolutowałem grubsze przewody wyprowadzając wtyk do tyłu pod pokład ładunkowy, który łatwo się otwiera. Widać to na zdjęciu.

Przełącznik RC syreny był podłączony do 4 kanału i z tym był problem. Potem zmieniłem na 6 kanał, na przełącznik.

Z silnikiem głównym nie jest tak jak powinno. Może dlatego, że regulator był ustawiany na innym odbiorniku a może na testerze.

W zbiorniku było mało wody ale później pomyślałem, że przewody silnika pompy są odwrotnie przylutowane. To do poprawki i jeszcze przewody nad przekładnią do umocowania żeby nie dostały się w tryby.

post-419-0-99061300-1512665716_thumb.jpg

post-419-0-51038900-1512665741_thumb.jpg

Znalazł się już jakiś ładunek rur.

post-419-0-68641300-1512665764_thumb.jpg

Nie wiem czy będzie pasować niebieskie światło w sterówce, mam taką diodę 3V

post-419-0-43120800-1512665787_thumb.jpg

Na wzór wręg zrobiłem przegródki na balast. Całość waży 3 kg.

post-419-0-93548000-1512665804_thumb.jpg

 

I filmy

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla pewności ścisnąłem popychacz palcami. Zrobił się łuk jak mocniej ścisnąłem i wrócił do poprzedniego kształtu.

Poprawiłem połączenie elektryczne pompy wodnej. Postawiłem model na taborecie w korytarzy piwnicy, słabe światło i zrobiłem film z działania armatek wodnych. Działanie było krótkie. Rozsunęły się tryby. Mały problem, naprawione.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.