Skocz do zawartości

Fairmount Alpine według Biling Boats


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki.

Napisy już są zamówione. Dzwoniłem, gotowe. 

Byłem na wulkanizacji po ołów. Wykręcał się, nie dał. Jakbym pozbierał z posadzki jak nikogo nie było to bym coś miał. Są czarne ciężarki i błyszczące, jakiś stop. Te czarne nadają się do przetopienia. Robiłem próbę, nie topią się. Miałem stare z blaszkami. Te się topiły.

Zrobiłem drewniane przegródki do odlania ołowiu. Za dużo nie chcę przetapiać bo są straty.

Nakleję nazwy, wkręcę śruby na Loctite i w zasadzie będzie gotowy. Została elektronika do dokończenia. Na końcu zrobię film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbyło się 1 uruchomienie wszystkich podzespołów podłączonych do odbiornika.

Przedtem w szereg przewodów steru strugowodnego wlutowałem złącze. Zmieniłem pierwotne założenie włączania akumulatora do listwy zasilającej i odciąłem wtyk, dolutowałem grubsze przewody wyprowadzając wtyk do tyłu pod pokład ładunkowy, który łatwo się otwiera. Widać to na zdjęciu.

Przełącznik RC syreny był podłączony do 4 kanału i z tym był problem. Potem zmieniłem na 6 kanał, na przełącznik.

Z silnikiem głównym nie jest tak jak powinno. Może dlatego, że regulator był ustawiany na innym odbiorniku a może na testerze.

W zbiorniku było mało wody ale później pomyślałem, że przewody silnika pompy są odwrotnie przylutowane. To do poprawki i jeszcze przewody nad przekładnią do umocowania żeby nie dostały się w tryby.

post-419-0-99061300-1512665716_thumb.jpg

post-419-0-51038900-1512665741_thumb.jpg

Znalazł się już jakiś ładunek rur.

post-419-0-68641300-1512665764_thumb.jpg

Nie wiem czy będzie pasować niebieskie światło w sterówce, mam taką diodę 3V

post-419-0-43120800-1512665787_thumb.jpg

Na wzór wręg zrobiłem przegródki na balast. Całość waży 3 kg.

post-419-0-93548000-1512665804_thumb.jpg

 

I filmy

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla pewności ścisnąłem popychacz palcami. Zrobił się łuk jak mocniej ścisnąłem i wrócił do poprzedniego kształtu.

Poprawiłem połączenie elektryczne pompy wodnej. Postawiłem model na taborecie w korytarzy piwnicy, słabe światło i zrobiłem film z działania armatek wodnych. Działanie było krótkie. Rozsunęły się tryby. Mały problem, naprawione.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.