Skocz do zawartości

P-51D Mustang od M.Rokowskiego


JacekK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu czytałem na forum, patrzyłem jak chłopaki latają kombatami - spodobało mi się. Zarówno charakterystyka lotu myśliwca, jak i idea cięcia wstążeczek. Zacząłem więc poszukiwania najlepszej opcji. Wybór padł na P-51D, ze stajni Marka. Nie ukrywam, że kierowały mną wasze opinie o Markowych samolotach, jako o bardzo poprawnych w pilotażu...

Wreszcie paczuszka ( niespodziewanie mała) dotarła. Po wyjęciu ukazało się to:

 

Dołączona grafika

 

Widok znany wszystkim kombaciarzom.

 

Po kilku minutach ;) było trochę lepiej:

 

Dołączona grafika

 

Później mozolne wklejanie węgli, wycinanie wnęk wyposażenia i wreszcie jego montaż. Moja Pani miała już dość smrodu topionego EPP i wszechobecnego białego "śnieżku". Na szczęście wyjazd na działkę pozwolił podziałać w zaciszu garażu :D więc prace posunęły się do przodu...

 

Dołączona grafika

 

Znaczy się "konik" nabrał trochę wyglądu.

 

Dołączona grafika

 

Oblot - zweryfikował sens kołpaka z EPP i śmigła 8x4 mocowanego nakrętką do osi ( poprawne lądowanie na brzuszku, a i tak śmigło wyrwało silnik wraz z wręgą z kadłuba ).

Nie powiem, że nie czułem lekkiego "dygu" w nogach, ale jak się okazało parę klików trymerem lotek i ze dwa wysokością i lataaa!!!

Wiem,że większość z Was najpierw oblatuje białasy a dopiero po poprawnym oblocie zajmuje się kamuflażem, ale co tam, ważne że się udało. Tym samym opinia o modelach Marka po raz kolejny się sprawdziła: jak im się nie przeszkadza to latają same :)

 

A teraz stan obecny:

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Tak więc "BIG DICK" pilotowany przez maj Richarda A Hewitt`a zawitał nad polami łódzkiej eskadry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyposażenie: 4 x 9g - kierunek jest. Do tego silnik HK 1200kV, 130W (wątpie) plus regiel 20A, śmigło 8x6 składane. Spektrum AR600 i Li-po 3s 1300mAh... do tego piszczek z HK...

 

Waga- to jutro, ale mam nadzieję że poniżej 380g.

 

Co do ksywki - przynajmniej łatwo zapamiętać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.