Skocz do zawartości

ASP - części zamienne


Apathor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Uszkodziłem silnik ASP91 i potrzebuję nowego dekla karteru. Silnik zakupiony w NASTIKu ale tam czekam już prawie 3 miesiące i nic.

Pytanie do forumowiczów: czy miał ktoś bezpośredni kontakt z producentem tych silników? Czy jest jakaś inna droga dostania części zapasowych?

A może ktoś ma taki uszkodzony silnik jako dawcę części.... Trochę mi szkoda kasy na kupowanie drugiego silnika na zapas.

 

Pozdrawiam,

 

Adam

 

EDIT: Silnik to czterotakt ASP FS91AR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamyczek_RC

Szukaj lepiej silnika po resursie bo częsci to wszyscy maja a jak je zamowisz to sobie poczekasz wieczność. Drugie rozwiązanie zakup nastepnego asp_91 u mnie występuje jedynie 2takt ASP 91

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

siemka,

 

ja jakiś czas temu zamawialem w modele.sklep.pl głowice. Co prawda naczekalem sie 1,5 miesiaca ale dostalem. niedawno zamówiłem nowy gaźnik i znów czekam 2 miesiąc. Czas oczekiwania co prawda zabija ale jednak można się doczekać części. Mam do tego silnika pliczek z rozpiską katalogową części ktory dostalem z modele.sklep.pl i na tej podstawie zamawiam czesci podajac nr katalogowy.

 

Silnik to ASP 91

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam ponownie.

Najpierw chciałem podziękować Arturowi za bardzo dobry trop. Wcześniej już kupowałem we Wrocławiu ale do elektryków i nie skojarzyłem ich ze spaliną. Jednak okazał się to strzał w dziesiątkę. Jeden telefon, zamówienie w piątek i części u mnie w domu na drugi piątek... po prostu expres. Wczoraj 10 minut i silnik jak nowy, tylko odpalać.

Szkoda jedynie pięknej jesieni, którą straciłem przez czekanie na części z Nastika...

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka,

 

ja jakiś czas temu zamawialem w modele.sklep.pl głowice. Co prawda naczekalem sie 1,5 miesiaca ale dostalem. niedawno zamówiłem nowy gaźnik i znów czekam 2 miesiąc. Czas oczekiwania co prawda zabija ale jednak można się doczekać części. Mam do tego silnika pliczek z rozpiską katalogową części ktory dostalem z modele.sklep.pl i na tej podstawie zamawiam czesci podajac nr katalogowy.

 

Silnik to ASP 91

 

Pozdro.

 

Ja czekam na łoże silnika z modele sklep juz ponad 2 miesiące na sklepie było dostepne jednak kiedy zadzwoniłem okazało się, że niema i nie wiadomo czy będzie, bo łoża sa aż z USA tylko po jakiego diabła oferują towar, którego niema na sklepie??.Sprzedawca miał wyjasnić tą sprawę i oddzwonić od tego czasu to już jakieś 4 tyg i nic :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.