Jump to content

marek0101

Modelarz
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About marek0101

 • Birthday 10/26/1988

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Valence FR
 • Zainteresowania
  Modelarstwo rc i kartonowe, motoryzacja, rolnictwo, film sci-fi
 • Imię
  Marek
 1. A oczywiście wiszę piwo Tak zgadzam się z tym , to pozostanę przy samych odbiornikach a aparatura niechaj sobie będzie tą co mam i jedna zdecydowanie wystarczy do różnych platform latających. Dziękuje
 2. A no taka że latam samolotami i mam quadocoptera w założeniu jak idę polatać to chce brać quadocoptera ( mam tutaj już przyklejony ładnie odbiornik) i samolot np jakiś piankowiec. Ponieważ chcę polatać i tym i tym ze względu na to że też latam rzadko. I nie chce niczego za bardzo wyciągać na lotnisku podłączać przewody , czy bindować itp. Przyjeżdzam wyciągam, sprawdzam i latam. I myślałem o ewentualnej drugiej aparaturze lub drugiego modułu rc do apki.
 3. Mam pytanko do Was po ile macie aparatur? Czy warto dokupić telemetrie i zmieniać na lotnisku w aparaturze po wylataniu jednym modelem na drugą bez przekładania odbiornika. Obecnie mam Turnigy 9xr z telemetrią FrSky. I taką samą telemetrie chciałem dokupić lub drugie radio Radiolink AT9s.
 4. Kolego a zalukaj dwa ematy wyżej jest tam STC , na hale, na dwór lata prawie sam a tu masz plany: (wydrukuj, zbuduj i leć) stc.pdf stcbg.pdf
 5. Ja na moim STC nauczyłem się latać, jest banalnie prosty do budowy, polecam nowicjuszom. Po roku latania model wygląda jak po wojnie a jednak lata po urwanym podwoziu, wiele wybacza. A oto model po budowie jeszcze przed oblotem.
 6. Witam też posiadam taki motoszybowiec, miał posłużyć do nauki latania lecz po paru kretach nie nadaje się do latania. Kadłub pęknięty w tym samym miejscu, wręga silnikowa nie istnieje obecnie leży w piwnicy. Z chęcią popatrzę na tą relację.
 7. I oto gotowy Spitfire bez okrągłej kabinki, model oblatany przy wietrze lata poprawnie i daje dużo frajdy mi bynajmniej tak. Model zaliczył kreta ale nic mu się nie stało. A drugie zdjęcie z Karasiem prawie skończonym brakuje karabinów, rur wydechowych i parę innych drobiazgów które są w fazie sklejania.
 8. Witam, pracowałem w sklepie rolniczym, tam możesz uderzyć np Grene lub okoliczna Agroma. Mają tam typowe paski znormalizowane, a Stomil wiedzie prym w Polsce. Przypuszczam że jest to pasek typu HZ zmierz sznurkiem długość i tam Ci dobiorą pasek. Nie raz tak robiłem klientom jak kupili jakiś dziwny wynalazek przywieziony z zachodu.
 9. Nie, Buduje papierowe modele w wolnym czasie, tam są plany sklejania karasia w skali 1:35 (jeszcze trochę i gotowy ) , i z prawej z FT spita.
 10. Oto postępy prac tak w wolnym czasie. Nie wiem czy w Polsce te płyty są dostępne. Ja kupiłem je tutaj u siebie w sklepie artystycznym. Płyty pod panele to przy tym szajs.
 11. Witam,też będę budował ten samolot , a nawet dostałem taką samą piankę do budowy co oni mają, fajna jest i sztywna.
 12. Właśnie tak, miałem taki problem, teraz już wiem. Człowiek uczy się na błędach (a jak depron znikał po wylaniu gorącego kleju )
 13. Ja narazie kleiłem depron Wikolem dobrze trzyma długo schnie. A klej na gorąco rozpuszczał mi depron, czyżby był zbyt gorący?
 14. Dziękuje za plany, za jakiś czas zbuduje go sobie i się pochwale, a zielony depronowy STC będzie dla narzeczonej do nauki latania.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.