Jump to content

Grifon

Modelarz
 • Content Count

  925
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Grifon last won the day on July 3 2019

Grifon had the most liked content!

Community Reputation

62 Excellent

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Lublin, Gdańsk
 • Zainteresowania
  Modelarstwo RC, meblarstwo
 • Imię
  Patryk

Recent Profile Visitors

512 profile views
 1. Skrzyneczka zrobiona, kopyta na kopyta zrobione, ale coś sabo zasysa hipsa, podgrzewałem nagrzewnica i stopiem materiał gdy sie zagapiłem, zobacze jeszcze z piekarnikiem. Jak nie pomoże to trzeba będzie podkładki podłożyć pod kopyta, albo otwory powiększyć.
 2. Sruby sa ok, tylko podłoże słabe może nakleisz kawalek sklejki 0,4 albo wkrecisz je w rurki papierowe przyklejone do konstrukcji.
 3. Koła już docelowe czy tak do przymiarki? Wygladaja super.
 4. Fajna konstrukcja, ile model ma mieć rozpiętości?
 5. Macieju, Macieju nie może być żebym zostawił taki fajny model bez mechanizacji, ta guma pójdzie precz ? hhheee Jako, że mnie tu motywujecie to na miarę możliwości coś próbuje robić. Dobra wiadomość jest taka, że zrobiłem wreszcie ten płat a zła, że waży 23 g Musze teraz zrobić większą wytłaczarkę do hipsu i będę formował osłony kół jak zrobię osłony to reszta pójdzie już szybko gdyż to najłatwiejsza robota w porównaniu z tym kieratem (podwoziem) Pozdrawiam Wszystkich oglądających ten temat.
 6. Zadziała na bank, ale to ładnie wychodzi tak lotniczo.
 7. Karamba, faktycznie.
 8. Albo mi się wydaje, albo szczyt kabiny jest krzywy?
 9. Model mały, ale z klasą.
 10. Lata, czyli model zaliczony.
 11. Witam po dłuższej nieobecności, ostatnio coś mnie naszło na podłubanie w maluchach, na zdjęciach dolny płat zrobiony z jednego kawałka balsy i drążony. Od dołu będą żeberka na to pap. japoński, to tyle jeśli chodzi o ścigacza. Mój kolega Michał przesłał mi z samiuśkiej stolicy naszego wspaniałego kraju, ten o to piękny podarunek w którym jest piękny model mojego ulubionego samolotu, Model leży i kusi coraz bardziej, już zaplanowałem przeróbki, wymyśliłem tak mi się zdaje fajne patenty na luki serwisowe itp. No ale jak go zacznę to inne projekty znowu odwlecze się w czasie, dlatego na razie będę go używał do trenowania silnej woli ? Michał wielkie dzięki, jak mówił Spok z Star Treka żyj długo i pomyślnie. ?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.