Jump to content

Grifon

Modelarz
 • Content Count

  1,060
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Grifon last won the day on February 19

Grifon had the most liked content!

Community Reputation

94 Excellent

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Lublin, Gdańsk
 • Zainteresowania
  Modelarstwo RC, meblarstwo
 • Imię
  Patryk

Recent Profile Visitors

1,130 profile views
 1. Masz dużo modeli, ale myślę że z tego bedziesz najbardziej zadowolony w lataniu a zwłaszcza w twardym lądowaniu sprawdza się bardzo dobrze tylko jest wrazliwy na kapotarze.
 2. To Smok Wawelski, nie model.
 3. Michał te nity to kupione, ale musze pomyśleć o produkcji swoich, bo to drogi interes. Temat vakum mam wstępnie opanowany gorzej z malowaniem natryskowym. Nigdy więcej nie popełnie tak skaplikowanego modelu, nie wyszedł mi tak jak go sobie wymażyłem, tylko inaczej, gorzej z wagą pewnie będzie. Pozdrawiam.
 4. W sumie tak, to mu jeszcze dorobie wgniotki parkingowe.
 5. Trzeba malować żeby zamaskować co nieco. Musiałem zrobić nowa maske silnika starą pogniotlem palcami z lekka, była zbyt wiotka nawet jak do takiego malucha, wytłoczka z hipsu 0,25 mm Dlatego zrobiłem z hipsu 0,5 mm i teraz jest ok, można szlifować bez obawy o uszkodzenie, ale jest troche ciezsza. Niestety obrys maski wystaje teraz poza kadłub a nie mam ochoty tego szpachlowac, trudno tak zostanie. Wszystko lepi się dzieki tajemniczej sile magnetycznej, dzięki tym wkretom regulacja to przyjemność.
 6. Jako, że mój aparat w telefonie znowu zaczął łapać ostrość to zrobiłem kilka zdjęć, Michał nalegał ? Te niebieskie to nity żywiczne klejone na wikol.
 7. Elegancko model wygląda, ale im dłużej sie patrzę na to jaki to samolot to jestem emocjonalnie rozchwiany ?
 8. Dzięki Panowie te buty jakoś wyszły, musiałem troche uprościć, bo nie mam kolejnego roku na ten projekt. Teraz zastanawiam się jak zamontować chłodnice i w jakiej kolejnosci malować i montować a czasu nie ma bo taka mała blondynka co stoi na baczność pod stołem mi nie daje nic zrobić. Ale w nowym tygodniu powinienem coś ruszyć z tematem. Pozdrawiam.
 9. Sprzedam pusty model miał wyłamane podwozie i pęknięty kadłub z jednej strony w okolicy spływu skrzydła po twardym lądowaniu (naprawione) posiada normalne ślady użytkowania. cena 300 zł Sprzedaje bo nie kreci mnie takie latanie. Albo zamienię na lekko używany model do nauki latania, motoszybowiec, piankowy trenerek najlepiej kompletny RTF z aparaturą, potrzebuje na prezent dla dziecka, dopłata po mojej stronie Odbiór tylko osobisty w Gdańsku, albo w Myszyńcu, ewentualnie gdzieś po trasie miedzy Gdańskiem i Myszyńcem.
 10. Tempo budowy błyskawiczne, wodnosamoloty z centralnym pływakiem są fajne, szkoda że jest ich mało.
 11. Najgorsze już za mną, te buty wisiały mi z tyłu głowy od początku.
 12. Pewnie jak ja dokończę swojego to w międzyczasie zrobisz jeszcze jeden model. I jak tu nie popaść w kompleksy.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.