Jump to content

tomcze

Modelarz
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Grójec
 • Imię
  Tomek

Contact Methods

 • GG
  3766011
 1. Kolejna niesamowita relacja z budowy naszego RWDziaka w Pańskim wykonaniu Przyjemnie się ogląda Pańskie prace i czyta szczegółowy opis. Dzięki temu początkujący modelarze mają się od kogo uczyć. Kibicuję!
 2. Jak dobrze się przyjrzysz instrukcji z pudełka i tej ze strony HK w pdf. To zauważysz, że statecznik poziomy jest zamontowany (instrukcja z pudełka) pod belką i nad belką (instrukcja pdf.). Sam jestem w posiadaniu tego modelu i statecznik poziomy mam zamontowany pod belką - efekt tego jest taki: z pięciu wykonanych lotów i lądowań na ziemi, dwa razy pękło mi mocowanie statecznika poziomego... Teraz będę mocował go nad belką tylko jeszcze nie wiem z czego zrobię to mocowanie, w grę wchodzi laminat albo balsa oklejona obustronnie sklejką dla usztywnienia. Zdjęcie z wczorajszych lotów...wiało tak, że model wisiał w powietrzu chwila zabawy...i przy drugim lądowaniu poszło mocowanie co mnie uziemiło na jakiś czas....:/
 3. No coś takiego...moja galeryjka Modelu już nie ma bo "zaszpachlowały" go szczury w piwnicy. A zapowiadał się atki piękny model - żeby im sie tak kwasem to odbiło! Z pewnością nie są to powiększone rysunki tylko praca związana z rekonstrukcją. alyan tak wyglądają ale wierze, że praca związana z rekonstrukcją. Coraz lepiej to wygląda.
 4. Zgadza się, obecne plany zamieszczane na łamach czasopisma Modelarz wyglądają jak powiększone rysunki ze skali 1:72 do 1:24. Tak to sobie każdy potrafi powiększyć na zwykłej xerokopiarce... Już więcej szczegółów zamieszczali w dużo starszych numerach tak do roku 2000
 5. Kolejna Polska konstrukcja i to jaka! Fajnie, że zacząłeś prace nad RWD-21. Widziałem go w powietrzu na uwięzi i prezentuje się rewelacyjnie Może to Ci coś pomoże http://lyzwinski.pl/spip/gallery2/main.php?g2_itemId=151 taki mały drogowskaz na początek Przed Tobą jeszcze dużo pracy i mam nadzieję, że dokończysz ten projekt mimo śladowych materiałów w prasie i sieci. Sam jestem w trakcie rysowania RWD-4 w skali 1:3 (lata gromadzenia dokumentacji, która mi to teraz umożliwia). Trzymam kciuki!
 6. tomcze

  RWD-4

  Jak "pół_makietowego wykonczenia" to przydatny bedzie Maly Modelarz 12/96
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.