Jump to content

Nastin

Modelarz
 • Content Count

  41
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

Profile Information

 • Skąd
  Dobrzykowice
 • Imię
  Artur

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Fajny bokserek mam też takiego tylko połowę:D::D:D A ja też powiększyłem kolekcję . Wynalazkiem do FSR.
 2. Nastin

  METEOR 2,5CCM

  Z drugiej strony sami doradcy ale co tam zamontuj odpal i lataj a jak będzie źle to zawsze os 2,5 można dać.
 3. Niestety tak z tym karmieniem??
 4. Jeden to trochę mało ale tak z 10 po 20kg to będe miał co jeść:D:D:D:D:D:
 5. Ja też się pochwalę . W ciepłym letnim słońcu:DD Silniczek fajnie wygląda. Ale z chęcią go wymienię na coś innego.
 6. Oj jej co za archaiczne rozwiązanie ale ok widzę że to stare jabłko. Kiedyś to było w tme. Najlepiej przerobić na wymienne gniazdo.
 7. Widzę że faktycznie jest chaos zawsze obroty silnika był ustalane tak że patrzymy od strony przenoszenia mocy. Czyli jak patrzymy na wał i silnik od przodu to obracający się w lewo to jest prawo obrotowy a kręcący się w prawo jest lewo obrotowy. Tak było to opisywane u starych mechaników. Patrząc na śrubę napędową powinniśmy patrzeć od strony gwintu a nie od tyłu modelu i wtedy jest prawidłowo. Bo musimy patrzeć na kierunek przekazania mocy. A nie od tyłu na obroty. I dlatego w zależności jaką ktoś sobie filozofie przyjmuje to prawą śrubę nazywa lewą i odwrotnie hahahhahahah.
 8. Dzięki to przynajmniej wiem jaki to jest.
 9. To ja się też pochwalę ostatnio nabyłem kilka samozapłonów powiększając moją ogromna kolekcję wcześniej miałem tylko Dyno i Jaskółkę. Nie lubię samozapłonów wole silniczki samochodowe 3,5 i ich mam sporo:D a resztę przez ostatnie parę lat się pozbyłem lub dałem Kamilowi. Czy któryś z kolegów może rozpoznaje silniczek z niebieską głowicą nie ma żadnych napisów i nie wiem co to jest. Poza tym że to złom bo ma korbę urwaną.
 10. Też mam to podwozie, teraz wiem jaki silnik był w oryginale. Silniczek wygląda jak stary os tylko bez napisów.
 11. Nabyłem taki silniczek w pakiecie z innymi pojemność ok 30cm3.Tylko jaka to firma, redukcja pod świece wygląda jak z webry bully 35cm3 reszta inna. Może ktoś kiedyś widział taki silniczek ? Jak ktoś chciałby go na półkę to proszę o pytanie na priv. Dla mnie za duży.
 12. Nastin

  GDF

  Silniczek ładnie pracuje. Napęd ciekawy ja to tylko w wersji elektrycznej takim latałem. Co zjawiska rezonansu to po czym kolega stwierdził że go nie ma?
 13. Jestem ciekaw jak pod obciążeniem będzie to wyglądać. A pod jaki stateczek to będzie?
 14. Silniczek jakiś 8,5 jak bezszczotka to będzie około 3000 na volt. Co do reglera to poszukaj jak już chińczyk żeby miał programowany miękki start a nie od razu 100%. Bezszczotka jest dużo mocniejsza załatwi przekładnie jak będzie się za szybko rozpędzać. Oczywiście mam na myśli regulację momentu obrotowego.
 15. Chodziło mi o samochody na uwięzi. Ja z nim też startowałem w jednym biegu w FSR V35 na mistrzostwach na Węgrzech już ładnych parę lat temu. Imbra widziałem w przyszłym roku organizuje mistrzostwa u nas to pewnie będzie to wtedy się zapytam.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.