Jump to content

Nastin

Modelarz
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Profile Information

 • Skąd
  Dobrzykowice
 • Imię
  Artur

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nastin

  GDF

  Silniczek ładnie pracuje. Napęd ciekawy ja to tylko w wersji elektrycznej takim latałem. Co zjawiska rezonansu to po czym kolega stwierdził że go nie ma?
 2. Jestem ciekaw jak pod obciążeniem będzie to wyglądać. A pod jaki stateczek to będzie?
 3. Silniczek jakiś 8,5 jak bezszczotka to będzie około 3000 na volt. Co do reglera to poszukaj jak już chińczyk żeby miał programowany miękki start a nie od razu 100%. Bezszczotka jest dużo mocniejsza załatwi przekładnie jak będzie się za szybko rozpędzać. Oczywiście mam na myśli regulację momentu obrotowego.
 4. Chodziło mi o samochody na uwięzi. Ja z nim też startowałem w jednym biegu w FSR V35 na mistrzostwach na Węgrzech już ładnych parę lat temu. Imbra widziałem w przyszłym roku organizuje mistrzostwa u nas to pewnie będzie to wtedy się zapytam.
 5. Czarne zawsze kupowałem w motoryzacyjnym we Wrocku na ulicy Dubois. Były na metry na szpulce. Na necie nawet nie szukałem. Paliwo zawsze widziałem na przeźroczystym filterku obok gaźnika.
 6. Tak czytam i czytam. Modelarstwo to hobby a nie sposób na życie, a życie czym jest dobrą zabawą?. A dobra zabawa jest przy modelarstwie. Zostawiam do rozmyślań. Niestety są podziały przez zazdrość i głupotę. Co prawda słyszałem taki tekst" że styropian to do ocieplania a nie latania" Co to za różnica z czego ważne że lata.
 7. Ten układ na lm 338 może i jest prosty ale dużo prądu w ciepło zamienia wiec będzie się palił. I czemu nie ma zabezpieczenia przed odwrotną polaryzacją. Ale to chyba już teraz taki trend w elektronice jak odwrotnie podepniesz to kupujesz nowe...
 8. A może lepiej już w bezszczotkę zainwestować nawet chińską. Różnica jest duża w mocy i pracy.
 9. Twórczość będzie w lecie przy rozbudowie i to radosna. Ach te polskie znaki. Wracając do tematu. Silniki nabierają kształtów. Kamil wykonał tu bardzo dużo dobrej roboty a czas jaki poświęcił na to jest ogromny tu podziwiam zacięcie. Ja niestety ubolewam nad tym że nie mam już tyle czasu na hobby. Z niecierpliwością czekam na testy jak to będzie chodzić albo latać.
 10. W sklepie byłem sprzedawca zna się na temacie a kupowałem elektronikę do kontroli ogniw li ion. Jest trochę sprzętu na sklepie a co do adresu to bardzo stare centrum handlowe i jest multum sklepików. Kolega też troszkę zakupów zrobił i jest zadowolony fakt przez internet nic nie kupowałem bo mam blisko.
 11. Ceny w naszym kraju to jak zawsze z najwyższej półki są ale obsługą, asortymentem i wiedzą to już gorzej...
 12. TO prace ruszą pełną parą z cnc. Tylko warsztat trzeba rozbudować Fajna fotka p.Janka to już dawno nie widziałem.
 13. Składak chyba nie wszystko wygląda na oryginał tylko że bardzo stary. Co do p.Mauro co ja będę zawracać głowę starym złomem:D Jestem ciekaw jak mógł wyglądać samochód pod taki wynalazek, najbardziej pasuje do uwięzi ale po co wtedy gaźnik rc.
 14. Jeździłem na Mecamo i na robionym przez siebbie gdzie było 18% oleju żył troszkę dłużej ale dalej krótko. Jak cię interesują to nie ma problemu z chęcią się ich pozbędę. Mam 2,5 z tylnym wydechem i 4,6 reszta dekoracja
 15. Witam wszystkich. Może ktoś podpowie jak to nazwa była tego silnika? CMB 3,5 to wiem tylko który? I do czego był używany? Samochód hmm... ten wydech ? Znów do łódki brakuje głowicy wodnej a wygląda to wszystko na oryginał. Może ktoś ma katalog z tamtych lat gdzie była nazwa i przeznaczenie tego silniczka.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.