Skocz do zawartości

Grzesiek

Modelarz
  • Postów

    3 583
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    35

Ostatnia wygrana Grzesiek w dniu 17 Czerwca

Użytkownicy przyznają Grzesiek punkty reputacji!

Reputacja

899 Excellent

1 obserwujący

O Grzesiek

  • Urodziny 12.08.1978

Informacje o profilu

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Skąd
    Jawor/Dolnyśląsk
  • Imię
    Grzegorz

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Grzesiek

    Moki M5

    Witek wiem że tak ma być,widzialem takie tlumiki na zdięciach w książkach.Ale pytanie po co to ,co to daje.
  2. Tłok od asp ma 13,7mm.
  3. Grzesiek

    Moki M5

    Stalem sie posiadaczem Mokiego M5 wraz z nim dostalem taki tlumik jak ze zdięcia.Pytanie dlaczego ten tłumik ma przelot na wylot? No i jakie smigla do niego. Oczywiscie silnik przeszedł gruntowne mycie w myjce ultradzwiękowej, dostał nowe łożyska.Silnik był tak zasyfiały ze pierwszy raz widzialem tak nieposzanowany silnik.Jeden wielki spiek rycyny.Szkoda ze fotki nie zrobilem przed myciem.
  4. A czy mozna zaryzykować 13x6? Bo takie mam, mam też MA 12,5x5,5. Oczywiscie 12x6 rownież
  5. Pokaż Andrzeju film jak ten silnik pali z palca i chodzi z tymi wrzerami na tuleji.Bardzo jestem tego ciekaw. Co do umieszczania filmu dajesz na youtuba i wklejasz link.
  6. Coś w tym jest bo latalem też akrobatem i kolega extrą 3m .Straszne bylo opóźnienie na sterach.
  7. Żadna bateryjka. Poproszę o taki program.
  8. Mam dwa tłoki od asp 12 mozliwe że da sie je zaimplementowac do Twojego juniora ale bez rysunkow to nie pomogę.Nie jestem w posiadaniu tego silnika.
  9. Bo myslalem ze fs 61 wystarczy.Bedzie jeszcze jedna proba z mniejszym śmiglem.taraz mialem 13x4 zaloże 12x6
  10. Przypominam ze ten model ma 92g/dcm wiec potrzebuje powera
  11. Model miał dzisiaj oblot, niestety nie nagrany.Powiem tak model przy masie 3200g i silniku ASP fs 61 to jest porażka.Ledwo to sie oderwalo z pasa trawiastego i przy pierwszym zwrocie korek do gleby.Straty skrzywine podwozie i zastrzały.Nie bardzo wiem co z tym fantem zrobić, tzn czy kombinować z wiekszym silnikiem czy model jako statyczny na sufit. Mam SC fs 91 ale pod maskę sie nie miesci.
  12. Grzesiek

    Podziękowania

    Serdeczne podziękowanie dla @Francka za wykonanie i podarowanie opon z TPU. Dziękuję bardzo.
  13. Pany gdzie mozna kupić kola makietowe?Potrzebuję 110-120mm
  14. Grzesiek

    Druk z TPU

    Dzisiaj powalczylem i tak extruzje zwiększylem 2x ,temperature ostawilem 210-220⁰ jest dużo lepiej ale....No własnie ale jak popchne filament ręcznie do extrudera drukuje ok ale po jakims czasie znowu tak jak by brakowało.Poddaje sie. Jak ktoś chce mam 3 rolki 2 jeszcze orginalnie zapakowane. Oddam za free jedynie paczkomat bedzie do opłacenia.
  15. Przyszły dzisiaj serwa lotek.Sanwa w wersji mini.Mam ich trochę i szczerze polecam.Dobrze centrują i zero luzu jedyny minus to nie są HV
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.