Jump to content

ssokol

Modelarz
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Białystok
 • Imię
  Stach

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 5,2km na nowych antenach made by Kkacper! cel osiągnięty!
 2. mam takie antenki: https://hobbyking.com/en_us/5-8ghz-circular-polarized-antenna-set-transmitter-and-receiver-sma.html i do odbiornika taką: http://abc-rc.pl/antena-panelowa-14dbi#axzz4Qg9hMRyS muszę przetestować zestaw z dala od linii wysokiego napięcia (bo ostatnio było blisko) i zobaczyć co one dadzą... Ogólnie chciałbym osiągnąć 5km zasięgu , ale nie dalej. tyle mi wystarczy. :-)
 3. A pochwalę się.... :-) może komuś się przyda... Od tego się zaczęło: Wersja z nadajnikiem 200mW oblot: https://www.youtube.com/watch?v=Xh99ziXh-nY&t=9s Później nastąpiła przeróbka. Wersja z nadajnikiem 600mW + Pitlab&Zbig Autopilot z OSD masa do lotu: 2400g, wychodzi 43g/dm2. oblot (udało się złapać termikę w 9-13 minucie, pomimo 2,2kg wagi modelu): Teraz muszę popracować nad zasięgiem i jakością obrazu. pozdrawiam SokoleONE
 4. Dzięki, teraz wszystko na razie działa! pozdrawiam. A może ktoś chce parę moich dźwięków: http://wyslijto.pl/plik/bcrrtimfi5 i Siara :-) "i w pizdu wylądował.." Spiz02.wav
 5. brak plików w katalogu SYSTEM...
 6. pobierałem dziś stąd: http://voices-21.open-tx.org/opentx-taranisplus/pl/ ( 24-Sep-2015 12:50) i nie znalazłem tam plików z METRAMI... rozumiem , że jeszcze trzeba poczekać na aktualne pliki?.... Dzieki bardzo za ten zestaw dźwięków polskich. Super sprawa!
 7. Witam, Ja posiadam Taranis Plus z najnowszym firmware 2.1.3. Po ustawieniu wysokość w metrach, mówi "miliampery" (plików dźwiękowych z metrami w ogóle nie znalazłem). Totalnie są zrypane też inne jednostki... Tylko ja tak mam?
 8. A gdzie można ich szukać? bo na oficjalnej stronie nie ma (http://voices-21.open-tx.org/opentx-taranisplus/pl/) a przydałyby się bardzo! ;-)
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.