Skocz do zawartości

Picasa127

Modelarz
  • Postów

    194
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2

Ostatnia wygrana Picasa127 w dniu 6 Stycznia 2018

Użytkownicy przyznają Picasa127 punkty reputacji!

Reputacja

21 Excellent

O Picasa127

  • Urodziny 20.01.1997

Informacje o profilu

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Skąd
    Wadowice
  • Zainteresowania
    Modelarstwo, Sport
  • Imię
    Konrad

Ostatnie wizyty

2 637 wyświetleń profilu
  1. Do sprzedania: -System Flybarless VStabi Neo 6.1 Express - stan bardzo dobry - 500zł -Pakiety Gens Ace 6szt. - (2szt są po jednym sezonie, pozostałe po trzech) - 900 zł -Aparatura Aurora 9 z odbiornikiem - używana do symulatora, wszytsko sprawne sprawne- 200zł -Torba transportowa SAB na modele klasy 700 - trochę zdeformowana po praniu, ale spełnia swoją rolę, zamki sprawne - 200zł -Goblin orczyki serw KST/Futaba/MKS - 1 nowa paczka- zafoliowana - 100zł -Zębatka silnika 23T SAB GOBLIN - nowa, zafoliowana - 50zł -Goblin - Leveler do tarczy - 50zł -Miernik kątów łopat - 40zł
  2. Do sprzedania: Futaba 16IZ SUPER 2.4GHz + odbiornik R7208SB (1 szt.) - stan bardzo dobry. Gratis dorzucam aluminiową walizkę. Cena: 2100 zł
  3. Do sprzedaży: Regulator obrotów YGE 205HVT BEC V2 - stan bardzo dobry. Cena: 1500zł
  4. Do sprzedaży: Ładowarka GensAce TATTU iMars D1000 G-Tech (2-kanały, 2x500W) - Stan bardzo dobry, niewiele użytkowana, zakupiona 02.2025. Do zestawu dorzucam gratis dwie płytki do ładowania, dużo złączek i aluminiową walizkę Cena: 700zł
  5. Do sprzedaży: Silnik Xnova 4530 Lightning 525KV - stan bardzo dobry. Cena: 1400zł
  6. Mam do zaoferowania śmigłowiec SAB Golbin RAW 700 (KIT) Użytkowany głównie weekendami, nigdy nie miał żadnego crashu, żadnego twardego lądowania itd, generalnie w super stanie. Sprzedaje, gdyż przez ostatni rok leżał nieużywany w pokoju, a szkoda żeby potencjał tego śmigłowca się marnował Cena 2500 zł
  7. Już dałem ogłoszenie na giełdzie, ale może akurat ktoś z okolic ma taki tester jak na zdjęciu lub coś podobnego i mógłby mi chociaż sprawdzić aparat zapłonowy. Jak coś to priv.
  8. Zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w Nowym Roku ?
  9. ****
  10. ****
  11. ****
  12. ****
  13. Cześć Konrad mam prośbę poczytaj sobie o działaniu środka MMS chloryn sodu, myślę że ten środek dobrze wpasowuje się na twoje dolegliwości przeczytaj o zastosowaniu oraz dawkowaniu jest szansa że pozbędziesz się tego ścierwa w dwa dni

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.