Jump to content

Picasa127

Modelarz
 • Content Count

  187
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Picasa127 last won the day on January 6 2018

Picasa127 had the most liked content!

Community Reputation

16 Good

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Wadowice
 • Zainteresowania
  Modelarstwo, Sport
 • Imię
  Konrad

Recent Profile Visitors

1,156 profile views
 1. Cześć Konrad mam prośbę poczytaj sobie o działaniu środka MMS chloryn sodu, myślę że ten środek dobrze wpasowuje się na twoje dolegliwości przeczytaj o zastosowaniu oraz dawkowaniu jest szansa że pozbędziesz się tego ścierwa w dwa dni

 2. **ZBIÓRKA NA LECZENIE** infekcji odkleszczowych za pośrednictwem fundacji Avalon. Zebrane fundusze będą spożytkowane na zakup leków na malarie oraz antybiotyków. Brak prawidłowej diagnozy przez 6 lat spowodował przejście choroby w stan przewlekły. Liczne infekcje bakteryjne poczyniły bardzo dużo zmian w organizmie, skutkując wieloma objawami ze strony układu nerwowego. W tej chwili jestem w trakcie bardzo agresywnej antybiotykoterapii połączonej z lekami na malarie, a obecny stan zdrowia uniemożliwia mi normalne funkcjonalnie. Leczenie może potrwać latami a szanse na powrót do normalności lekarze szacują na 50-70% Będę wdzięczny za każdą złotówkę ! JAK PRZEKAZAĆ 1% PODATKU Numer KRS: 0000270809 Z dopiskiem: Migdałek, 12057 JAK PRZEKAZAĆ DAROWIZNĘ • nazwa odbiorcy: Fundacja Avalon - Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, Michała Kajki 80/82 lok. 1, 04-620 Warszawa • numer rachunku odbiorcy: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001 BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A. Z dopiskiem: Migdałek, 12057.
 3. To trochę jestem zaskoczony, że bardziej na plus oceniacie Pilota, choć kilka dni temu rozmawiałem z Pawłem Cz., bo on też wymienił swoją starą Extre na Edge z Extreme Flight. Mówi z kolei, że brakuje mu mocy na lotkach, jest dość ociężały, wolno się obraca przy dużych prędkościach. Jakby nie patrząc to modele, którymi lata choćby Jase Dussia, więc powinny możliwościami bić na głowę całą resztę, a tu lekka niespodzianka. Postaram się wybrać w najbliższym czasie, ale o lataniu nie ma mowy. Z moją głową nie jest za dobrze Wszystko mi się kręci przed oczami Nie mam pojęcia kiedy i czy w ogóle wrócę do latania. Finalnie potwierdzono mi 7 różnych infekcji bakteryjnych i nie tylko. Neuroborelioza to tylko jedna z kilku rzeczy. Wszystko najprawdopodobniej wstrzyknął mi do krwi kleszcz, ale nie ma pewności. Każda z nich potęguję negatywne oddziaływanie na organizm, stąd liczne objawy, głównie neurologiczne. Przede mną jeszcze około 20 miesięcy antybiotykoterapii, w późniejszym etapie w połączeniu z lekami na malarie.
 4. ...No fajne maszyny. Też by mi się taka przydała Grzesiek, Krzysiek jak oceniacie w porównaniu do poprzednich modeli z Pilota ? To tylko naklejka Exteme Flight czy jednak jest duża różnica ??
 5. Zapraszam w wolnej chwili do przeczytania----> https://www.wadowice24.pl/nowe/sport/8258
 6. Fajna wiadomość. Mam nadzieję, że w końcu tam dotrę
 7. Kilka filmów z tego roku. Loty Freestyle 3D na samolocie z firmy Goldwing. Zapraszam do oglądania.
 8. Fajna otoczka medialna wokół pikniku. W necie mnóstwo info, zdjęć, filmów. Duży plus dla organizatorów
 9. Jak na jubileuszowy piknik przystało ludzi sporo Fot. Grzegorz Neu Corvus 540 2,27m z firmy Goldwing.
 10. Faktycznie odwołany, ale o nowym terminie nie widzę żadnej wzmianki. Nie sądzę żeby udało im się ponownie wszystkich zaprosić np. za tydzień,dwa. EDIT. Oficjalnie: " Przeniesienie Pikniku nie jest możliwe, ponieważ organizacja imprezy wymaga kilkumiesięcznych przygotowań oraz bogatej dokumentacji. " Także miejmy nadzieję, że za rok pogoda dopisze.
 11. Z tego co jeszcze wczoraj zapewniali organizatorzy to tak; "W związku z licznymi pytaniami.. Piknik Lotniczy się odbędzie! Latamy od 13:00!"; lecz ja np. zrezygnowałem z wyjazdu, mimo iż byłem mocno nastawiony, że pojadę. Co pół godziny deszcz, chyba na prawdę nie ma sensu...
 12. Rc Team Kęty na pikniku lotniczym Żar - 26 sierpnia Kiepska jakość, ale coś tam widać.
 13. Z ciekawości ktoś się wybiera na Bobrowniki, czy raczej Znojmo ? chyba że piknik lotniczy na Żarze ?
 14. A część oficjalną planujecie tylko na sobotę czy w niedzielę też ??
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.