Skocz do zawartości

Platforma Easy Glider by Kefir wydanie drugie.


kefir

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Właśnie prawie skończyłem nową platformę tym razem zrobiłem przepusty na kable w postaci słomek do picia

wsadziłem większy silnik ray 3536/08 400W i łopatki 10x6

Trochę też pozmieniałem rozmieszczenie elementów no i wszędzie nawet najkrótszy kabelek jest w ekranie

Zmienione zostało też mocowanie kamery (serwa przerobione 2x HS81 180')

Oglądnijcie i krytykujcie

69f6c953688710b2med.jpg

149ea251e5f7bfe5med.jpg

678d41da522af3b0med.jpg

cac6df9fa6c7cd00med.jpg

ba7b445e6d906c4dmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie schowałeś odbiornik? serwo tyko do lotek? czy pakiety mocno wystaja z wnęki?

Dodaj troche zdięć, bo buduje własna - pierwszą platformę a Twoje patenty wydają się super. A jeszcze jedno- jak z wyważeniem? przy dwóch pakietach pod skrzydłam to chyba O.K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec panowie serwo mam tylko do wysokości bo kierunek używam do sterowania kamera z wyważeniem to było tak że zanim skleiłem model wyważałem rozmieszczając odpowiednio elementy wyszło tak że wsuwając 2 pakiety najpierw e-sky 1000mAh potem flight power 2170 mAh SC jest idealny :)

Co do kadłubu to jest to teraz pro, ale przed był faktycznie przerobiony zwykły glider

loty będą w sobotę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekranowanie pomogło naprawde daje dobry obraz tylko jeden błąd na 500m nie wiem co się stało, ale odcięło sterowanie (barak zasięgu) wydaje mi się że to przez to że dałem odbiornik razem i satelitka za blisko siebie tak że antenki się dotykały przed miałem oddalone o długość kabla standardowego teraz satelitka jest jakieś 6cm od GPS na końcu

Dzisiaj to w ogule były jaja coś mi słabo skręcał myślałem że to przez czasami zawiewający wiatr ale okazało się że odkręcił się orczyk i latałem tylko na jednej lotce (dodam że steru kierunka nie mam)

filmik zrobię jutro, ale nic ciekawego trochę się później pobawiłem w niskie przeloty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.