Skocz do zawartości

drugi model


krzysiek1594

Rekomendowane odpowiedzi

skrzydło jest w budowie mam depron 6mm 120cm na 70cm i 2 deski balsowe jedna prawie cała (1,5mm) a druga ćwierć (4mm) więc chciałbym coś nowego a najlepiej taki mały mysliwiec żeby starczyła mu powierzchnia podwórka tak z ok 40cm rozp. może mustang ktury już był na łamach tego forum przerabiany tylko że ja chciałbym samoróbke wiecej się naucze i większa przyjemność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zrób skrzydło do zefirka :wink:

 

A zabawke z linku odpuść sobie :wink:

 

Jeżeli posiadasz sprzęt typu silnik bezszczotkowy, regulator, pakiet 3s, serwa które pasują do modelu myśliwca to naprawde jeśli już chcesz wydawać pieniądze to zakup model ESA z cyber-fly.pl

 

A roboty przy tym zestawie też jest nie mało. Pamietaj że modele z ww firmy wykonane są z EPP czyli kleisz je klejem CA a wiec małe uszkodzenia naprawiasz w pare minut.

 

Jeżeli chcesz zbudować coś z materiałów które podałeś to szkoda twojego czasu i samego materiału bo raczej cienko to wyjdzie.

 

A i zapomnij o lataniu na podwórku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko czy nie by się nie dało zrobić jakiegoś ESA z depronu? bo chodzi o to że puki co nie mam kasy a tak bym mógł sobie budowac i zanim bym go zbudował to już bym miał kase, chyba że warto zrobić rwd5 tylko że nie amm depronu 3mm na skrzydła a 6mm zawsze peka przy robieniu skrzydeł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja depron na skrzydło co prawda 3 mm podgrzewałem żelazkiem na depronie oczywiście papier giął się rewelacyjnie taśma od zewnętrznej strony. Słyszałem jeszcze o takim patencie żeby go lekko ugnieść palcami w miejscu gięcia im cieńszy tym lepiej się gnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.