Skocz do zawartości

Fox EPP 1.7m zestaw


Swift

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Link prowadzi do nikąd, gdyż sesje http wygasła. Wystarczy w okienko < Search Product> wpisać "fox" i przyklepać enterem. Powiem tak: to dobrze że zaczynają się również pojawiać półmakiety z epp, ciekawym jestem tylko własności lotnych tego ptaka. może ktoś sie odważy i zda relację na forum. Jednakże oglądając filmy na Youtobe widać, że model jest raczej szybki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Teraz oprócz Easy Glidera, czy Juniora S, mamy nareszczie jakiś polski akcent w dziedzinie szybowców z EPP :) . Ciekawe, czy zetsaw dotrze do naszych sklepów ?

 

FOX EPP

 

PP

 

Mam - kupiłem rok temu w WINDRIDER - nie polecam - :twisted: nielot :twisted:

około 100 $ w "błoto"

 

ps. końcówki skrzydeł odpadły w pierwszym locie :twisted: :twisted:

 

ps. jak ktoś chętny to sprzedam :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno waży do lotu ~ 420 g. Przy tej wadze da się spokojnie powozić przy słabym wiaterku do 4 m/s. Dopiero przy wadze 550 - 600 g zaczyna latać jak przystało na Foxa. Niestety wtedy trzeba go już tu i ówdzie powzmacniać inaczej :ass: Tak piszą na różnych forach . Też od czasu do czasu mam na niego ochotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jerzy Markiton

W zeszłym roku, w którymś z czeskich modelarzy była relacja z montażu i latania.. Same zachwyty, prawie orgazm ! Przymierzałem się do niego dość intensywnie. Na szczęście były zbliżenia i to nie EPP tylko elapor ! Przeszło mi,

- Jurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.