Jump to content

czlowiek sie spieszy do pracy wczesnym paniedielnikiem

mammuth

Recommended Posts

A tu nagle z nienacka ciezarowsko ...

efekt

Ja sie obudzilem :evil: (tak nagle - wiecie jak to jest...)

Kolega obok kierowcy zaczal wrzeszczec jakbysmy na jakas ciezarowke wpadali :crazy:

samochod po uderzeniu (w tylne kolo ciezarowska) sie wzial i za skakanie zabral ;) - przy czym sie pogial.

Spoznilismy sie do pracy

Dostalismy nowsze Mondeo XD - slowem - bylo warto :lol:

ae7c46096bbea10dm.jpg

Jeszcze kilka zdjatek mam - ale musze z telefona zrzucic, a neonki czekaja ;)

Wszyscy cali ?

No gdyby nie to uwierz - wstawialbym ich zdjecia :lol:

A na powaznie to tak wszyscy cali i zdrowi - kolega tylko jogurty stracil jak cofnal nogi spod deski rozdzielczej (pasazer) - prosto w torbe ze zgrzewka...

Ja w Sierpniu tak wracałem z pracy. Tyle że to mi się w :ass: jakiś młodziak z prawkiem od miesiąca. Kosztowało mnie to stracony model (był w bagażniku) i samochód do kasacji.

Wiem co się stanie z tym samochodem :P

kupi go jakiś cwany Polak :D przełoży mu kierownice i przyjedzie do Polski, sprzeda 4 x drożej niż był warty przed biciem :D oczywiście jako niebity, lub lekko uszkodzony .. z małym przebiegiem:D a chyba każdy wie, ile na wyspach trzeba mil natrzepać żeby sie gdzieś dostać :D

Heh maskę jeszcze się wyklepie :P i trochę się połata i będzie jak nowa :P (mówię co by było w Polsce :lol: )

znasz to z autopsji czy tak bo tata marcina powiedział?

znasz to z autopsji czy tak bo tata Marcina powiedział?

Znam to z własnego doświadczenia stryj kupił Dodga (modelu nie pamiętam) i dopiero na prześwietleniu w salonie wyszło ze cały bok był skasowany (było czymś tam specjalnym połatane (jakiś gips czy coś)

qpa, Mój tata nic nie mówił:P Trochę taśmy załatwi sprawę:P:P Ja miałem troszkę podobnie tyle że mi w :ass: wjechali jak kończyłem egzamin jadąc"L" Nic sie nie stało, samochód troszkę z tyłu pognieciony.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.