Skocz do zawartości

sklepy modelarskie w warszawie


upgrayedd

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Poszukuję sklepów modelarskich w Wa-wie. Czy moglibyście podać mi jakieś adresy z dobrze zaopatrzonymi sklepami? Tylko chodzi mi o takie sklepy w budynku, a nie internetowe. Z góry dzięki. :)

 

http://pfmrc.eu/viewtopic.php?t=15519 i dodaj - Warszawa sklep modelarski :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze na Rzymowskiego 32 "Modelarski Świat", niedaleko Galerii Mokotów. Ale co mają, nie wiem, bo nie byłem. Reklamują się w "Przeglądzie RC". Czynne pn-pt 11-19 s0 - 10-14.

Art hobby na Nowolipki 15. www.arthobby.pl Niestety - drogi to sklep i mają głównie artykuły "wyższej półki".

Oczywiście Modelarnia.pl na Bitwy Warszawskiej 1920r. 6- też nie za tani i jest niestety różnica względem cen internetowych i w sklepie. Najlepiej kupować przez Internet i odbierać osobiście w sklepie. :wink:

Jest jeszcze www.rcsklep.pl , daaaleko w Falenicy. Ale raczej odbiór osobisty, bo facet ma tylko garaż i dom. :wink:

Riku - Madalińskiego 91 też jeszcze nie byłem i nic nie powiem.

Czasem można dostać parę rzeczy w sklepie modelarskim na Dzielnej - na przeciwko Pawiaka. Niestety ów człowiek od lat skutecznie broni się przed modelarstwem RC, przekonując klientów do jedynie słusznej "redukcji" - By to osiągnąć ma np. 100% narzut na osprzęt RC. Taki Hitec 7 w cenie DX7 itp. numery. Oczywiście asortyment ma też odpowiednio "bogaty" - czyli bierz co jest i płać a potem spadaj. Sklep nie jest polecany modelarzom RC, może redukcyjne modele sprzedają sensowniej.

Oprócz tego jest kilka sklepów poświęconych modelarstwu redukcyjnemu czy kolejowemu.

Np. Mekka modelarzy "papierowych" i spragnionych literuatury fachowej - Świętokrzyska róg Mazowieckiej. Sklep z modelami plastikowymi na Bitwy Warszawskiej - w sąsiednim budynku od "Modelarni" bliżej Grójeckiej - nie mają RC.

"Kolejarski" na stacji Metra - "Świętokrzyska" i pewnie parę innych o których nie wiem.

Widziałem jeszcze stragan z samochodami RC w "Arkadii", nie mówiąc o masówce chińskiej w każdym markecie, której zalew występuje w Grudniu i okolicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep z modelami plastikowymi na Bitwy Warszawskiej - w sąsiednim budynku od "Modelarni" bliżej Grójeckiej - nie mają RC.

 

Juz nie ma go w tym miejscu- a byl to sklep mirage hobby- chyba zostal gdzies przeniesiony?

 

Riku - Madalińskiego 91 też jeszcze nie byłem i nic nie powiem.

 

Tam tez tylko odbior towaru po wczesniejszym umowieniu. Mimo, ze tam mnie juz znaja i kiedys poszedlem bez zlozonego zamowienia to niechetnie mi cos sprzedali i zrobili o tylko dlatego, ze nie byli zawaleni robota. Dodatkowo maja specjalny cennik w takich sytuacjach- z troche wyzszymi cenami :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madrian wymienił chyba wszystkie ważniejsze sklepy,ale ja dorzucę jeszcze jeden od siebie, sklepik mieści się w pawilonach handlowych przy ul. Conrada niedaleko lotniska na bemowie, asortyment nie najgorszy, można dostać różne drobiazgi do modeli ale też aparatury i modele.

 

Znam go tylko mi się zapomniał :wink: . Z asortymenem bywa u nich różnie, często się okazuje, że są pojedyńcze sztuki, wybór dość ograniczony, ceny też średnie. Ale mimo wszystko dośc solidny sklepik i warto czasem tam zajrzeć. Wada - nie mają swojej strony w sieci, więc nigdy nie wiadomo co naprawdę mają. Wydaje mi się, że wzorują się cenami na modelarni.pl. W każdym razie sprzedawca, na pytanie "czemu tak drogo", często używa argumentu "Na Bitwy, tyle kosztuje". :wink:

 

Juz nie ma go w tym miejscu- a byl to sklep mirage hobby- chyba zostal gdzies przeniesiony?

 

To informacja z ich strony... Kurcze, przysiągł bym, że kupowałem miesiąc temu balsę w modelarni i jeszcze byli...

:ble:

Zapraszamy do naszego nowootwartego salonu:

 

ul. Powsińska 42/44, róg Bonifacego

1. piętro

Warszawa - Sadyba

 

telefon: (22) 858 70 87

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Sklepik na Siennej, był ArtHobby, potem przeniesli się na Corazziego, ale to już historia.

WCM na Powsińskiej, to głównie palstiki, mają nieco RC, ale jak pamiętam sprzed kilku miesięcy, cena np Easy Glidera, ok. 150 PLN wyższa niż w Internecie.

PP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze www.rcsklep.pl , daaaleko w Falenicy Ale raczej odbiór osobisty, bo facet ma tylko garaż i dom.

 

Dokładnie to w Międzylesiu (6 km bliżej od strony Warszawy licząc). Wysyłkowo, osobiście i TANIO, głównie elektryki + materiały i elektronika.

Warto. Ceny często lepsze niż w Riku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.