Skocz do zawartości

Platforma


Marcinmb

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba zły dział Panie Moderatorze...

 

A co do modelu to moim zdaniem jest trochę za mały. Jeśli chciałbyś wsadzić tam zestaw FPV to model sie nie nadaje, a jeśli sam aparacik (tak do 130g) to jeszcze jakoś ujdzie.

Jeśli szukasz dobrej platformy to polecam Easy Stara, Twin Stara II, Easy Glidera (ewentualnie Elektro Juniora S którego będę w najbliższym czasie testował z zestawem FPV)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec Kwietnia już nie daleko... akurat zdążysz napisać test i można kupować. xD (patrzę na wiek)

Rozumiem, że aparat chciałbyś wstawić w miejsce kabinki ?? No w sumie czemu nie... tylko ten silniczek może się okazać trochę za słaby.

Choć ja bym myślał przyszłościowo i zainwestował np. w TwinStara II. Ten model udźwignie dużo więcej... jest sprawdzony jako model i jako platforma i jak kiedyś Ci się zbierze na FPV to też nie będzie najmniejszego problemu.

 

P.S też mi się coś zdaje, że trochę dział nie ten :P :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myslicie o tym samolociku ??Chcialbym go wykorzystac przedewszystkim jako nosnik kamery i aparatu do wykonywania zjdec z powietrza.Jakie opinie?

Dzial dobry - potraktujcie to jak pytanie - czy ten samolocik udzwignie ciezar np. kamerki ;)

Szkoda tylko, ze brak konkretow - waga i wymiary tych gadgetow ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szkoda ci pieniedzy na to ustrojstwo? Nie lepiej cos sprawdzonego?

Wez sobie Focusa, jrest wiekszy, tez wytrzymaly, a kosztuje sam platowiec, jezeli go kupujesz w czesciach, 115zł. Do tego bezszczotka, lipol, regler, smigielko, i zostanie ci sporo z tych 65$+koszty wysylki. I czekac nie bedziesz musial do konca kwietnia.

A focus to ci dzwignie spokojnie ćwierć kilo. A stabilny w locie jest, jak przystalo na platforme.

 

 

baxter

Dopisek. Za wysylke zadaja 34$ to razem sie robi 100$. Nie wiem czy model jest tego wart..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin.

Ja bym Ci polecił samemu zrobić taki model - wyjdzie dużo taniej i będziesz miał kilka sam wiesz jakich innych zalet.

 

Jeśli zależy Ci na podobnej konstrukcji ( ze śmigłem pchającym ) to rzuć okiem na:

 

J-1 Prząśniczkę w wersji Park Fly , J2 lub J3

Tuffy - http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=1000670

( Plany: http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=1000670&page=10 )

 

Jeśli zależy Ci na wytrzymałej i prostej w naprawie konstrukcji to polecam właśnie Tuffy. Co prawda jest trochę brzydki, ale zawsze można zmodyfikować wygląd tego modelu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.