Skocz do zawartości

Discus Graupnera


Patryk Sokol

Rekomendowane odpowiedzi

Czołgiem! :wink:

 

Korzystając z wolnego czasu w święta poskładałem takie cuś:

disc1.jpg

dsic15.jpg

 

No i mój patent na napęd wysokości:

disc2.jpg

 

Ogólnie ten model ma ciekawą historię. Kupiłem go sobie w czasie Żaru 2009 i zaraz po przyjeździe zabrałem się do przeróbki na RC. Zacząłem od ucięcia noska i przypasowania silnika. Niestety przy przymiarkach ukruszyło mi się wyprowadzenie i z braku drutu do przewinięcia model poleciał na ścianę. W święta z braku modelu do polatania na zboczu, wsadziłem tam 2xD47, 2s Li-Pol 400mAh i Corona 4ch, napęd sterów na mikrobowdenach z DLG. Okazało się, że ten model to był strzał w dziesiątkę :D . Lata toto wprost fantastycznie* i mieści się do plecaka (a wtedy rower i szukamy nowych zboczy, do latania :) ). W poniedziałek udało mi się zrobić lot trwający 80 minut i zabrać w zboczowej termice (ale to był bardzo mocny komin) :) .

 

Wracając jeszcze do tematu silnika. Ten model miał dostać 10 gramowy silnik z TowerHobbies (bo dorwałem drut, do przewinięcia), ale go nie dostanie...

A oto powód:

 

foxs.jpg

 

Przy okazji następnego latania zorganizuje być może, jakiś filmik :)

 

 

 

*Wiem, wiem... Byle Apogee bije własnościami lotnymi ten model na głowę. Ale za to to się mieści do plecaka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.