Skocz do zawartości

"Gruchoty" na złom, wszyscy marsz do salonów samoc


DJDIT

Rekomendowane odpowiedzi

Jak pieprznie, to najwyżej o jedno biurko się pomyli...

Chyba, że coś pokręciłem, bo pamięć wybiórcza... :oops:

To sobie odśwież pamięć: http://www.youtube.com/results?search_type=&search_query=kabaret+tey&aq=7s&oq=kabret :roll:.

Miłego oglądania :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie się zmobilizuję i sprowadzę auto z normalnym kilkulitrowym silnikiem...

niech tylko przejdzie że płacimy od rocznika a nie od realnej emisji :wink:

kolejne lobby stara się przeforsować swoje interesy

 

i tak idąc tokiem myślenia bezmózgów z ministerstw stare auto "kopci" więcej niż nowe

czyli np emeryt posiadający zadbany pojazd z 92roku i jadący nim 3km cztery razy w tygodniu zatruwa nas bardziej niż fabrycznie nowa fura przedstawiciela handlowego robiącego 100.000 km rocznie

 

 

 

odrazu widać tok rozumowania moczącego się w nocy dwulatka - "bo nowe jest lepsze......"

 

 

została mi gdzieś kosa po dziadkach trzeba tylko lekki tuning zrobić i jedziem na warszawkę.......

 

skoro nasze kochane państwo i nasz najmniejszy prezydent sprawujący najwyższy urząd tak nas kochają i dbają o środowisko to może ufundują nam po nowym samochodzie

zamiast fundować nam pomysły jak z naszej kieszeni wspomóc prywatną już firmę :

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/kierowcy;sfinansuja;modernizacje;kolei,37,0,435493.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to kompletny debilizm

ustawa typowa pod nakręcanie koniunktury sprzedaży

mógłbym odrazu wskazać firmy gdzie cała flota tych cudownych nowych pojazdów mających rok-dwa powinna zostać wycofana z ruchu bo nikt nic nie robi przy pojazdach .

kupują nowe auto 3 lata molestują ile wlezie bez serwisowania i sprzedają.........

dziwne ze nagle państwo tak kocha ekologię a jednocześnie nie robi nic w kwestii dzikich wysypisk śmieci , zatruwania wód

tematów drogowych wolę nie poruszać bo mi już ciśnienie skoczyło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to kompletny debilizm

ustawa typowa pod nakręcanie koniunktury sprzedaży

Biorac pod uwage spadek sprzedazy - nie jest to takie glupie ;)

Przemysl motoryzacyjny trzeba utrzymac w ruchu...

 

PS.Tu naprawde jest ciezko kupic auto 3 letnie z niepelnym serwisem - dodam, ze moje autko -kupione jako 6-cio letnie - mialo pelen serwis robiony w oryginalnym serwisie, a ostatni doslownie tuz przed wstawieniem do komisu :shock: - nawet wszystkie rachunki mam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciąż jednak nie wiadomo, jak polskie ministerstwo rozwiąże sprawę tych, którzy samochód już mają i zapłacili od niego akcyzę. Gdyby chcieli ich także objąć nowym podatkiem, może się to okazać niezgodne z unijnym prawem.

 

moze wiec to bedzie dotyczyc tylko tych co kupia nowe lub zarejestruja po wejsciu takowej ustawy, a tych co maja juz nie rusza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciąż jednak nie wiadomo, jak polskie ministerstwo rozwiąże sprawę tych, którzy samochód już mają i zapłacili od niego akcyzę. Gdyby chcieli ich także objąć nowym podatkiem, może się to okazać niezgodne z unijnym prawem.

 

moze wiec to bedzie dotyczyc tylko tych co kupia nowe lub zarejestruja po wejsciu takowej ustawy, a tych co maja juz nie rusza

Z informacji gazety, która dotarła do tego projektu wynika, że podatek ma być płacony co roku w urzędzie skarbowym lub magistrackim wydziale komunikacyjnym. Zacznie obowiązywać prawdopodobnie od 2010 r

 

Obawiam sie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napiszę w sprawie czysto ekologicznej.Szlag mnie trafia kiedy jadę firmowym Golfem III z katalizatorem (ma być przecież ekologicznie) za autobusami MPK, PKS lub za jakimś starym Jelczem i prócz chmury czarnego dymu nic nie widać.Dlaczego nikt nie bada tych samochodów i dlaczego policja nie zabiera im dowodów rejestracyjnych?Przecież taki autobus kadzi jednorazowo więcej niż 1000 samochodów osobowych. Drugi debilny pomysł to zabieranie prawa jazdy za jechanie po spożyciu na rowerze.W życiu nie kierowałem pod wpływem nawet taczkami nie wspominając o aucie ale te praktyki to skandal i kpina w żywe oczy.Przecież prawo jazdy potrzebne jest do kierowania pojazdem mechanicznym silnikowym z silnikiem o pojemności większej niż 50ccm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązanie na wysokie ceny podatku :rotfl:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8204707

 

Albo przeróbka swojego samochodu na elektryczny, koszt około 6tys w górę metodą gospodarcza co w praktyce jest odpowiednikiem 2-4lat przyszłego podatku heh

http://www.samochodyelektryczne.pl/

 

Nastepne wybory to bojkot z mojej strony, każda partia to "oszukiści" a przed wejściem ustawy najazd na w-wę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

starym Jelczem i prócz chmury czarnego dymu nic nie widać

 

Czemu politycy nie jeżdża czasami autobusami. Czemu ich nikt nie napada na ulicy,a jak mają płacić mandat to się bronią immunitetem. Wogóle po co im immunitet jak go nie umieją wykorzystać z rozsądkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

starym Jelczem i prócz chmury czarnego dymu nic nie widać

 

Czemu politycy nie jeżdża czasami autobusami. Czemu ich nikt nie napada na ulicy,a jak mają płacić mandat to się bronią immunitetem. Wogóle po co im immunitet jak go nie umieją wykorzystać z rozsądkiem.

 

Ja tam zapisuję wszystkie nazwiska.... :wink: W nastepne wybory, omijam je wszystkie.

Choćbym nawet miał głosować na Partię Owczarzy Halowych. Te same nazwiska - zawody po raz kolejny. Jak tu takim zaufać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.