Skocz do zawartości

Postrafiam fszystkih modelaszy!!!


pietka

Rekomendowane odpowiedzi

Jam nowy jest, zatem proszę o wybaczenie ewentualnych gaf. Mam 43 lata, mieszkam w Lublinie, od 3 miesięcy zacząłem spełniać swe marzenie z dzieciństwa ( miałem 102 plastikowe modele pod sufitem w domu - a na moele rc nie stało kasy i czasu), czyli budować modelesamolotów rc. Na dzień dzisiejszy od stycznia mam zrobione: Artex: Extrim 300, Wilga200, i jeden trenerek z planów z sieci. Poza tym mam jeden styropianowy elektryk z chin i naprawiam dzieciakom na osiedlu śmigłowce ( sporo ich tu mają łobuzy). Kilka dni temu zdobyłem używanego Mustanga P51 rozp. 165 cm i jestem na etapie ponownego oklejania, modernizacji i napraw wszystkich defektów jakie znalazłem po jego rozmontowaniu i zdjęciu starego, zniszczonego poszycia. Reanimacja modelu zajmie mi chyba z miesiąc, ale to będzie szybka szkoła. Muszę przyznać, że większą frajdę niż latanie sprawia mi jednak praca przy modelach w warsztacie. A samo latanie traktuję raczej rekreacyjnie i nie mam ambicji aby startować w jakichś nawet małych zawodach. Pocieszające jest , że jak dotąd zaliczyłem tylko jednego kreta chińczykiem, okazuje się, że dziesiątki godzin spędzonych na symulatorze realflight nie poszły na marne. Właśnie skompletowałem sobie całe wyposażenie i akcesoria potrzebne do spaliny, zamówiłem dwa silniki ( 2, 9 do małych i 10kę do mustanga) i mam ambitny plan, że do czerwca mustang poleci. Życzę wszystkim powodzenia.

JAFO,

Piotr z Lublina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 1 miesiąc temu...

mammuth, Do Szanownego Kolegi Mammutha

Tak się spodziewałem, że ortografia kogoś porazi, ale chciałem użyć nieco humoru ze sposobu wypowiedzi papcia Benedykta sixtin, żeby było trochę weselej. Pozdrawiam

Piotr

P.S. Rekonstrukcja Mustanga skończona, zdjęcia podeślę zainteresowanym na maila. Na razie zakupił ja trenerka Excel i jak tylko mocno nie wieje to rano sobie latam powolutku. No i symulator wieczorami.... tak...Tam to już nawet sobie na celność ląduję ale mustang wydaje się być zbyt łatwy w pilotażu, myślę, że w realu może być horror. Wolę poczekać i

puścić go jak już sam będę pewnie fruwał.

_________________

JAFO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.