Skocz do zawartości

li-pole w mx16?


Oskkar

Rekomendowane odpowiedzi

Bez modulu w.cz. okolo 65mA, ale sam modul w.cz. tez ma stabilizator 78L05.

Ja serwuję kolegom rzeczy które przetrenowałem na własnej skórze a nie o których czytałem.

Ty tez masz problem z "wyksztalciuchami"? :wink:

Skoro napisałeś że reset następuje w innych nadajnikach to jak to się ma do samego tematu który dotyczy de facto MX-16?

Nie wiem czy nie wystepuje w MX-16 bo nie rozmawialem z kazdym uzytkownikiem MX-16 na swiecie. Ta aparatura jest zbudowana podobnie jak wiekszosc innych aparatur RC i dotycza jej takie same prawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie mam problemów z komunikacją z innymi kolegami niezależnie od ich wykształcenia.W każdym razie MC-14 nie miał problemów z przełknięciem wyższych napięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta aparatura jest zbudowana podobnie jak wiekszosc innych aparatur RC i dotycza jej takie same prawa.

 

No prawa są na ogół takie same i budowa większości jest taka sama tylko ch..a dlaczego np. taki e-sky kosztuje ze 100$ a taka Futaba MZ14 ze 2000$ - kurcze - tylko z nazwy taka różnica cen ?

 

ps. MX16 tak gdzieś pośrodku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, każdy ma swój punkt widzenia w tym temacie, każdy wyciągnie wnioski sam z tej dyskusji .Ja proponuje zamknąć temat bo kłótniom nie będzie końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prawa są na ogół takie same i budowa większości jest taka sama tylko ch..a dlaczego np. taki e-sky kosztuje ze 100$ a taka Futaba MZ14 ze 2000$ - kurcze - tylko z nazwy taka różnica cen ?

Zgadles, Futaba ma pewnie troche lepsza obsluge klienta niz E-skay.

Zobacz sobie na ceny w HobbyCity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że temat jest już do zamknięcia, jak któryś z kolegów chce coś dodać to bardzo proszę teraz, za 15 minut temat zamknę.

 

Edit:Temat zamykam zgodnie z zapowiedzią, w razie konieczności dopisania postu przez któregoś z kolegów proszę o PW w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.