Skocz do zawartości

Jak to jest ?


AndyW

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Witam

Mianowicie te mordeczki - skupione, poważne, uważne, ale z tym błyskiem w oku, tą chłopięcą radością pasji. Tego , co się lubi i tego , co przynosi satysfakcję. Moge chyba powiedzieć, że jest to wspólny mianownik dla tej, zaprezentowanej przez Ciebie na fotkach, grupy ludzi. Bardzo się cieszę, że i ja mogę się z tą grupa identyfikować i czuć się jednym z nich.

 

to jeszcze trochę "mordeczek" małych, dużych, i w "kwiecie wieku"

 

DSC03608x.jpg

 

IMG_6460x.jpg

 

IMG_6538x.jpg

 

IMG_6605x.jpg

 

IMG_6638x.jpg

 

rzutek2.jpg

 

DSC00541r.jpg

 

DSC00544r.jpg

 

DSC03663z.jpg

 

DSC03664z.jpg

 

IMG_6517z.jpg

 

DSC01927.jpg

 

DSC00117.jpg

 

DSC01962.jpg

 

DSC01738.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie,, Tomku jednak po namyśle chcę satysfakcji. Tak togo zostawić nie można.

Lotnisko, dwa modele i MY. 8)

Co do cytatu, to jest luźne zdanie nic więcej, to tak jakbym spytał:::: jeżdżę samochodem, więc jestem mechanikiem czy raczej rajdowcem. Oczywiście pamiętając, że jest to dział [Przy piwie] . :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znowu Mariusz swymi dodatkowymi fotkami oddał super dokładnie to, o co mi chodziło! :D Popatrzcie jeszcze raz uważnie na te WSZYSTKIE mordeczki. Ten pan w czarnym garniturku rzucający model... Cóż za ekspresja i skupienie! A ten pan w kolorowym swetrze z jednoskrzydłym modelikiem... O stojących na podium , że nie wspomnę, a ta radość z dyplomów i pucharów... I te szczęśliwe twarze młodych wiekiem modelarzy...Super fotki i też tak bym chciał, a co?

Cieszę się Romku, że szczęśliwie dotarliście do domciu, a reszta za chwile w pokoiku... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

i też tak bym chciał, a co?

Nic straconego :D

Jest trochę "rekreacyjnych" zawodów modeli "różnych" na których wszyscy są mile widziani.

najbiższe w Krakowie

http://www.saumodelarnia.fora.pl/viewtopic.php?t=528

poza klasą F6B pozotałe klasy są rozgrywane rekreacyjnie

lub zawody szybowców:

http://www.saumodelarnia.fora.pl/viewtopic.php?t=487

na które gorąco zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.