Skocz do zawartości

Puchr polski F3B - Nowy Targ foto i wyniki


Robert

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

byłem, widziałem, podobało się :faja: szczególnie spodobał mi się lot na termikę Michała Skarweckiego, który swoją drogą chyba mnie nie poznał :P - z kilkunastu metrów wykręcił się powolutku i dolatał czas do końca, pełen szacun :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, Kuba. Zawsze to miło być docenionym przez kolegę, który lata szybowcami. Faktycznie, nie zauważyłem Ciebie, szkoda żeś nie podszedł, chętnie bym z Tobą pogadał. A swoja droga to szkoda, ze nie startowałeś; Trynity do bardzo dobry model do F3B...

 

Pozdrawiam, Michał

 

P.s. Dziękuję organizatorom za sprawnie przeprowadzone zawody i wspaniałą atmosferę. Ci, którzy przyjechali to naprawdę wspaniali ludzie, gdzie nie ma podziałów na dobrych i lepszych i każdy każdemu chętnie pomaga. Wszystkiego dopełniła wspaniała sceneria nowotarskiego lotniska z panoramą zaśnieżonych Tatr. No i to poczucie humoru...

Do zobaczenia w Bielsku-Białej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właściwie to podszedłem, stałeś koło Arka, przywitałem się z Wami ładnie, ale chyba byłeś zbyt zaaferowany startem, bo miałeś za chwilę lecieć :D ale nie szkodzi, ja przed startem też niewiele widzę :P

a jeśli chodzi o moje starty w F3B i Trinity, to faktycznie model dobry, lata mi się nim super i pewnie można by powalczyć, ale w F3B model to nie wszystko - jeszcze trzeba mieć windę, to nie górka, modelu nie rzucisz :devil: no i jeszcze żyłki, akumulator itd., składa się, a biedny student fabryki pieniędzy nie ma :roll: poza tym patrząc na to jak z windy startujesz Ty, Arek i Wojtek, a jak cała reszta, stwierdzam, że nie jest to proste i musiałbym sporo potrenować, tym bardziej, że tego typu startu jeszcze nie zaliczyłem :crazy: ale ciągnie do F3B, ciągnie ...

 

pozdrawiam,

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jak Kuba już podgląda jak się lata, to daję mu jeszcze rok lub dwa i zobaczymy go na zawodach. :jupi:

 

ps. Rejestracja na kolejny Puchar Polski i Mistrzostwa Polski F3B w Bielsku-Białej (22-24.05.) tylko do 10 maja. Szczegóły na: MLiK-u

 

pozdrawiam

Arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek to najlepszy w Polsce "przeciągacz" na F3B. Tez kiedyś tak mu argumentowałem, że latanie na zboczu jest tańsze. A teraz co?

Jeszcze się nie zdarzyło, żebym na zawodach F3B nie polatał, adrenaliny co niemiara i nie muszę czekać na wiatr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.