Skocz do zawartości

Turnigy 9X 9Ch Transmitter. Czy jest coś warta?


wiciu0804

Rekomendowane odpowiedzi

Te ustawienia na różne modele to jest tylko inna konfiguracja osi i przełączników . A w łódce używasz max 3 kanały i to na drążku . (Ja tej apki używam w jachtach i bardzo sobie chwale ją). A konfiguracje w tym nadajniku możesz sam sobie stworzyc jak chcesz , prawie wszystko da się zmienić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Trochę się zagubiłem czytając ten wątek. Chciałem kupić tą pozycję :

APARATURA

I doczytałem tam:

 

Required:

Battery

 

Included:

Turnigy 9x 9Ch Transmitter

Turnigy RF9X-V2 module

Turnigy 9X8C-V2 8-channel receiver

 

Wywnioskowałem z tego , że poza pakietem zasilającym ta aparatura za te niecałe 55$ jest kompletna a tu czytam na początku tego wątku , że muszę jeszcze dokupić moduł w. cz. a może i odbiornik. Ten kto już kupił może mnie oświecić jak to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywnioskowałem z tego , że poza pakietem zasilającym ta aparatura za te niecałe 55$ jest kompletna a tu czytam na początku tego wątku , że muszę jeszcze dokupić moduł w. cz. a może i odbiornik. Ten kto już kupił może mnie oświecić jak to jest?

 

masz nadajnik i odbiornik, dosłownie 8) :ble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

 

Ta aparatura to samo co Turnigy. Po prostu jest jedna firma gdzie Chińczycy je składają, a nalepki dają takie jak chce zamawiający... Mogą się różnic co najwyżej używanym torem radiowym.

 

Przy okazji opis tej aparatury w linku który podałeś woła o pomstę... Linki wskazują na instrukcję do softu Thusa ;) i stary wątek o Turnigy na tym forum, ale na zdjęciach i w opisie nie ma ani słowa że została przerobiona.

 

Ktoś tu nabija klientów w butelkę, delikatnie mówiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.