Jump to content

Modelarnia Lotnicza w Białymstoku


leszek-bart

Recommended Posts

Witam . Niedawno zostałem instruktorem w Modelarni Lotniczej przy Klubie Osiedlowym "Kaktus ' w Białymstoku . Zapraszam wszystkich zainteresowanych budową lub pomocą w budowie modeli lotniczych i nie tylko do modelarni . Mieści się ona w piwnicy bloku przy ulicy Zielonogórskiej 30 na Osiedlu " Zielone Wzgórza " . Końcowy przystanek autobusów MPK nr 21 i 25 . Zajęcia odbywają się we wtorek w godzinach 15-20 , czwartki od 17 do 20 i piątki od 14,30 do 17 .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Wakacje prawie za nami . Pragnę poinformować wszystkch zainteresowanych , że od wrześwnia po wakacyjnej przerwie rusza Modelarnia Zefiek . Szczegóły i termin pierwszego spotkania pod numerem telefony .

Pozdrawiam Leszek B. [/b]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Witam . No i modelarnia decyzją Spółdzielni Mieszkaniowej przestaje istnieć , bo nie opłaca się jej dalej utrzymywać . Można przecież pomieszczenia po modelarni wydzierżawić i na tym zarabiać . Kryzys dotarł i do Białegostoku . :cry: Dano mi tydzień czasu na zakończenie prac z modelami . :evil: . Dobrze , że pozwolono rozdać modele dzieciom (niekompletne , niedokończone wynieść do śmieci :cry: .)

Link to comment
Share on other sites

Guest kotecek

wielki szacun dla Ciebie Leszku !!!

 

dzieci żal, masz rację rozdaj im wszystko co dadzą radę same pokończyć, strasznie mi przykro czytać takie rzeczy, ale sam wiem , że dokładnie tak jest jak piszesz choć wierzyć się nie chce ...

 

:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witaj

Ja bym tego tak :twisted: nie zostawił idż z tym do gazety ,burmistrza i gdzie jeszcze można i walcz bo jest o co ,dlamnie ważniejsze zawsze bedzie wychowanie młodzieży niż jakiś sklepik w piwnicy,a jak sprawę nagłośnisz to bedzie tobie łatwiej .

Powodzenia

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.