Skocz do zawartości

luzna pogawedka o naszym hobby


Rafal B.

Rekomendowane odpowiedzi

ale zaistnienie tej sytuacji to skadal i biedny nawet sobie sprawy nie zdawał że wyszedł na buraka.

 

zawsze mawiam moim chłopakom - gów*o z siebie dajesz- to do Ciebie wraca, nawet po latach :wink:

Myślę że ten bohater w końcu trafi jak kosa na kamień ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość Anonymous
Moim zdaniem jeśli ktoś podejmuje sie budowania modelu od podstaw i jeszcze go sam projektuje co jest zawsze potwierdzeniem sporej wiedzy takiej osoby,następnie spędza setki godzin na realizacji swojego planu w ciemnej piwnicy zabierając sobie wolny czas po szkole/pracy.Nie zapominajmy że wszystko ma skutki uboczne-osobnik taki ma przekrwione oczy, w płucach pełno opiłków balsy,układ immunologiczny sparaliżowany na dłuższy czas klejami/lakierami/żywicami.Wybaczcie ale taka osoba to modelarz przez duże M.

 

Tomek, ja buduję modele od podstaw, wprawdzie nie makiety bo jestem za cienki bolek do makiet ale buduję i zajmuje mi to trochę czasu.Ale czy jestem kimś lepszym?Nie , nie i jeszcze raz nie.Jestem poprostu gościem budującym modele, modelarzem przez małe "m".

 

Sławek, byłbyś Modelarzem przez M, gdybyś miał przekrwione oczy. Ale nie masz, więc jesteś jak piszesz przez małe m :) całe szczęście.

 

Z tego co wyczytałem, to ktoś ma komplekt lepszości, bo lata na szybowcach a nie modelem szybowca. Mam racje? Był już tu taki jeden na forum, co uważał się za lepszego bo się bawił markowym sprzętem. Nikt go nie lubił, i koleś w końcu pousuwał swoje posty i nie wiem czy tu zagląda. Takie zachowanie jest złe - ludzie nie lubią takiego zachowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Szkoda tylko że ci "najlepszejsi" tutaj nie zaglądają :D Nie dowiedzą się całej prawdy o sobie :D

Oni tu nie zaglądają, bo właśnie cała prawda o nich została im jasno postawiona :D Tu, na tym forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie chodzi o to ile masz radjów (nadajników) i czym latasz tylko chodzi o to, jaki masz stosunek do tych, co mają sprzęt gorszy, uzywany.

 

EDIT

 

Problem w tym, że Ci, którzy oceniają ludzi po tym ile kto ma nadajników i jakie, i czym lata, nie odwiedzają tego forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
bawimy się czym mamy i cieszymy się z tego o to chyba chodzi

 

Dobrze prawi, dać mu piwa :)

 

Już się tu nie udzielam :) Ewentualne pytania na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mam problem : jeśli oceniacie ludzi po radiu i kasie

 

Zauważ że nikt tu nie ocenia ludzi po kasie tylko po zachowaniu a to spora różnica :) Kiedyś był temat tu na forum mówiący o tym że Futaba MZ14 to radio dla "szpanerów" autorowi nie co się dostało bo jasne jest że tak generalizować nie można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modelarstow, skladactwo czy latactwo, uprawia sie po to aby sprawic sobie radosc, aby ja czerpac pelna garscia, ja mam swoj g. modelik swoja ciasna laczke i ona jest moim swiatem, tam czerpie radosc z latania. A tych ktorzy jada na lotnisko aby leczyc swoje frustracje jest mi zal.

Ktos tu napisal ze tych "wielkich modelarzy" - z malej litery, nie ma tu na forum...

Sa tutaj, jest ich co najmniej trzech, poznaje ich po sposobie formuowania postow, wiekszosc wypowiada sie zadko, bo z byle kim nie beda pisac, zreszta co ich obchodza takie malutkie dylematy prostaczkow jak np. ile ciagu da g. silniczek E-max-a za 8$. To nie ich poziom. Albo czy do zas.. tota dac smigielko 8x4 czy 9x6.... pomaranczowe za 4 zł ochyda!.

Lotniska maja tez glownie wlasne.. Bo zdaja sobie sprawe ze nikt z nimi nie polata dla przyjemnosci...

 

Baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.