Skocz do zawartości

Emax - dokumentacja?


madrian

Rekomendowane odpowiedzi

Czy zna ktoś jakiś link do specyfikacji silników marki Emax? Chciałbym zapoznać się z parametrami produktów tej marki, a latanie po sklepach i klikanie w dziesiątki opisów, żeby sprawdzić czy coś w ogóle podali jest deczko niewygodne.

W desperacji znalazłem nawet producenta tych silników, ale ich strona jest przykładem jak NIE powinna wyglądać witryna sieci Web.

http://yinyanmodel.en.ecplaza.net

Drobnym druczkiem informują tylko, że Emax jest ich zarejestrowanym znakiem firmowym i zapewne jak ich wkurzysz podszywaniem się, to ci zrobią "kęsim" z :ass: . Oprócz tego jakiś link do sklepu z samochodzikami RC, gdzie silników Emax praktycznie i tak nie ma. Żadnego opisu produktów, czy dokumentacji u nich znaleźć nie potrafię.

Może mi ktoś pomóc? Istnieje w ogóle jakieś zbiorcze zestawienie parametrów Emax-ów (btw, chodzi o bezszczotki)?

Chciałbym je porównać po prostu z silnikami TP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.