Skocz do zawartości

Pzl 46 Sum


Janek

Rekomendowane odpowiedzi

W ramach dozbrojenia dostałem przedpremierowy egzemplaż Suma od Ecika (dzięki!) http://prolot.pl/PZL%2046%20Sum.html

 

 

Trzeba go czym prędzej złożyć ponieważ zawody blisko a ostatnio nastąpiło uszczuplenie stanu dywizjonu po stracie ki-45 (okazało się że stracił właściwoście lotne po naklejeniu na kadłub godła eskadry "Nietykalni" ;) i wpadł w ścianę lasu co spowodowało urwanie skrzydła..

 

Na razie Sum jest w częściach (koła nie wchodzą w skład zestawu, pożyczam od pzl-ki która leżakuje).

 

cb75a919cc1118d1med.jpg

 

Zostanie do niego zamontowany mvvs 4ccm, pochylony o ok 40stopni w celu schowania niezbyt eleganckiej rury.

 

Wszysko jest z laminatu i jest zrobione elegancko. Osłony podwozia są bardzo ładne ale trzeba przemysleć (w zasadzie już wymyśliłem, oczywiście na gumy) sposób ich montażu do skrzydła.

W miarę jak coś się zmieni to dopiszę jakieś niusy.

 

1f361678eb987e50med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dziś był oblot. Sum lata. Było późno i dość ciemno ale są dwa zdjęcia na ziemi. Lądowanie w miarę dobre chociaż brak hamulca spowodował wylecienie za pas i na drogę w kurz, gdzie koła się ładnie złożyły tak jak miały.

 

07dbba91b650df99med.jpg

 

 

be0f140d670f5534med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.