Skocz do zawartości

XI AERO MODEL SHOW 2009


marcin133

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Zciągnałem sobie ten film Andycha. przez 6 minut meczenie jakiś akrobacji - zacząłem ziewać. potem 10 sekund coś ciekawego - start szybowca. i reszka jakaś kropka na szarym ekranie. ile można sie gapić w lot szybowcem? nie było czegos ciekawszego do pokazania? w sumie prawie 140mb niewiadomo czego do ściągnięcia.

Może ktoś bedzie miał tyle ikry i jaj, żeby zmontowac coś z głową./ /Normalna relacja po 10, 20 sek. z kazdego, lotu a nie takie kwiatki.

 

Może będziesz miał tyle ikry i jaj, by napisać to po polsku? Stylistyka d r a m a t y c z n a ...

 

Mi się filmik bardzo podobał, bo chciałem obejrzeć kręcenie Boogiego, jednego z naszych najlepszych lataczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin a gdzie był Zbyszek który kierował i komentował poprzednie spotkania?Starszy pan który tym zarządzał kazał katedorycznie wylądować małym pylonem Było to po rejestracji i zdaniu odbiorników,nie pomgły żadne tłumaczenia że to 2,4 i tego się nie zdaje tylko rejestruje Dopiero Krzyysiu Sz. powiedzał a lataj kiedy chcesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mieliscie problem z tym trolem to trzeba było powiedziec nie latam jak trol ma prowadzić to przedstawienie i już nie nadaje sie to do wymiany krótka piłka.

TO ma byc zabawa a nie meczarnia czy złe wspomnienia.

Kto go tam podstawił?

 

Ale tu nikt nikogo nie nazywa Trolem. Na każdej tego typu imprezie są wyznaczone osoby kierujące ruchem, dbającym o to aby nikt nikogo nie strącił. Czasem wychodzi to lepiej lub gorzej co jedynie może być tematem do wyciągania wniosków na przyszły raz. Każdy uczestnik imprezy musi się jednak tej kontroli słuchać obojętnie jaka ta kontrola jest a jeśli jest coś co można poprawić to należy to oczywiście robić a nie ludzi wyzywać!

Marcin a gdzie był Zbyszek który kierował i komentował poprzednie spotkania?

 

Wszystko się zmienia.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.