Skocz do zawartości

Pierwszy napęd


Martino

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na imię Marcin i chciałbym kupić napęd uniwersalny mój pierwszy 500g-600g dla początkującego i dość tani. (regulator silnik bezszczotkowy Li-Pol i śmigła) Mam lasera 4

Gdybyście mogli mi doradzić jaki silnik ,regulator , Li-Pol kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Ci polecę inne wyposażenie do Zefirka:

 

Silnik Emax 2822 + pakiet 3S FullyMax 1300 mAh lub Kokam 1250 mAh + GWS HD 9x5 + goldy 3,5 mm - 3 pary + złączka T-Deans + Regiel Tower Pro 30A + Ładowarka E-Sky z balancerem + zasilacz do niej ( mam do sprzedania ... za 35 zł ).

 

BTW: Mam tego Ray'a w moim P-62

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie na allegro ładowarkę od helikoptera Lama jest to profesionalnie wykonana ładowarka którą naładujesz kazdy pakiet Li-pol 2-3 cel bez wzgledu na pojemność(kwestia czasu ładowania).do ładowarki jest zasilacz 12 V.Używam takiej juz 2 lata do pakietów 800 mAh i 1800 mAh.Za ładowarkę dałem 35 zł.Nie zawsze to co Chińskie to badziewie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie na allegro ładowarkę od helikoptera Lama jest to profesionalnie wykonana ładowarka którą naładujesz kazdy pakiet Li-pol 2-3 cel bez wzgledu na pojemność(kwestia czasu ładowania).do ładowarki jest zasilacz 12 V.Używam takiej juz 2 lata do pakietów 800 mAh i 1800 mAh.Za ładowarkę dałem 35 zł.Nie zawsze to co Chińskie to badziewie.

 

Żartujesz? :wink: Ta ładowarka jest zbudowana pod pakiety do lamy. Jej prąd ładowania to 800mA. Dla mniejszych pakietów - za duży, do większych pakietów - lepiej zaopatrz się w kanapki, skłądane krzesełko i książkę. Balancer w niej też jest z rodzaju tych prostych i zdaża mu się dość często odmówić współpracy, często bez specjalnego powodu.

Ot, zwyczajna, prosta ładowareczka za małe pieniądze... Ale do profesjonalizmu to jej daleko... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to chciałbym kupić wszystko w jednym sklepie (nastiku)

Bo na allegro nie mam konta i gdybym kupował wszystko w różnych sklepach to za przesyłkę ok 15zł w każdym sklepie.

Ten zestaw

Silnik Emax 2822 + pakiet 3S FullyMax 1300 mAh lub Kokam 1250 mAh + GWS HD 9x5 + goldy 3,5 mm - 3 pary + złączka T-Deans + Regiel Tower Pro 30A + Ładowarka E-Sky z balancerem + zasilacz do niej ( mam do sprzedania ... za 35 zł ).

 

to ten silnik Emax jak mi kolega mówił to muszą go jeszcze dopracować. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.