Skocz do zawartości

Zboczowe latanie w okolicy Grydziądza


ertman_176

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dzięki że chcecie pomóc :D Ja pasuje jednak z lataniem bo kawałek do was mam. Polatamy napewno razem jeszcze.

 

Robie właśnie badania i niebawem czeka mnie mała operacja w szpitalu w Bydgoszczy. Wyrósł mi na klacie guz i trzeba go usunąć. Mam nadzieje że się uda i wróce po tym do latania.

 

Jak wszystko bedzie git to wpadne na jakiś weekend do was z swoim arsenałem i damy czadu razem na zboczu.

 

Widziałem fajny bezogon Ertiego latał na fotach - szkoda ze nie napisał na forum jak to zbudował.

 

Zastanawia jaki ma on profil i czy szybko lata? Ile waży i jkaie ma ob.pow.?

 

 

Domyślam się że beczki dla takiego moedlu to żaden problem .

 

Sprwadził się ten model?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model sie sprawdził ale nie pożył długo - robota na gwałt :P

 

Nawet profilu nie byłem w stanie podać ...

 

Prosty jak budowa cepa - przez cały płat rurka weglowa 6mm ...

 

Waga bez doważenia ~ 220g, srednia cieciwa 22cm

 

Jak leciał prosto to nic go nie ruszało ale wystarczyło dotknąć lotki i model już był w połowie beczki :P

 

Teraz szykuje coś innego ale to w odpowiednich watkach :P i w swoim czasie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Motyl... ja tu z nerwow na pogode se przeklnalem i dostalem ostrzezenie ??!! Nie zartuj :evil:

 

Nie chce ci grozic ale tata powiedzial ze jak jeszcze raz dostane ostrzerzenie to ktos tu dostanie w pier... :rotfl: :rotfl: :rotfl: ( taki zart tylko "troche" musialem dostosowac do naszych realiow) :D

 

Tez popraw swoj wpis bo jakos nie moge sie doczytac swojego nicku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.