Skocz do zawartości

Jakie części(elektroniczne) do "34" MK 2.1??


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
lataj na symulatorze akrobatami, naucz się odruchów, panowania, wyprowadzania modelu z korków itp, byś na ekranie latał spokojnie i pewnie.

 

Porządny symulator w którym można robić takie rzeczy jak Ty mówisz- kosztuje więcej, niż pięć trenerków... Według mnie lepiej zaczynać od trenerków, szybowców, elektroszybowców. Shock, akrobat za bardzo reaguje na stery. Model na początek powinien latać sam. Takie moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Symulatory mają to do siebie że w niektórych przypadkach dają bardzo dużo (tak jak było u mnie) a w nie których jeszcze pogorszą.

Poza tym ciekawe na czym miał by latać z koro pisał że jeszcze nie ma Aparatury a co mówić z wejściem symulatora...

 

No chyba że będzie strzałkami latać na FMS'ie :lol:

 

Wracając do depronu rok temu byłem w sklepie z dywanami. Zauważyłem że leży depron (6mm rowkowany) , zapytałem się ile kosztuje. W odpowiedzi usłyszałem że za 1 arkusz depronu trzeba wybulić 6zł 70gr. Wiec nie wszędzie depron jest tani. Jeżeli kolega mówił że nie ma zamiaru wydawać kase na następny 6milimetrowy to jego sprawa. A wie dokładnie że może kupić tylko 2 arkusze za 10zł +/-.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do depronu rok temu byłem w sklepie z dywanami. Zauważyłem że leży depron (6mm rowkowany) , zapytałem się ile kosztuje. W odpowiedzi usłyszałem że za 1 arkusz depronu trzeba wybulić 6zł 70gr. Wiec nie wszędzie depron jest tani. Jeżeli kolega mówił że nie ma zamiaru wydawać kase na następny 6milimetrowy to jego sprawa. A wie dokładnie że może kupić tylko 2 arkusze za 10zł +/-.

 

Zależy od sklepu. W niemal kazdym sklepie typu "market budowlany" (Castorama, Leroy, Practiker, OBI, Komfort itd.) można kupić paczkę podkładów od ok. 25zł za 3mm do 45zł (6mm, gładki). Co daje ceny 2,5 - 4,5zł/szt. Oczywiście nie jest to tak dobry materiał jak oryginalny Depron, ale cię sprawdza. Często nawet widzę w modelarskich sklepach TEN SAM materiał, pod nazwą "depron" + 100% dodatku do ceny. Sam widziałem, jak sprzedawca uzupełniał "zapasy" w sklepie z paczki zielonego Izofloru za 8zł/szt.

Wadą "marketów" jest to, że trzeba czesto brać całą paczkę. Natomiast w małych sklepach z panelami podłogowymi, ceny za szt. mogą być nieco wyższe, ale nie ma problemu z nabyciem podkładów na pojedyńćze arkusze.

Taki "Zefirek" wymaga 2 arkuszy. Ja sobie dodatkowo, przy okazji odbudowy "Zefirka" postanowiłem zrobić "34" MK2.1 i na niego poszło 1,5 arkusza. Nie są to wieć kwoty zabójcze, bo nawet przy cenach "z modelarskiego" wychodzi ok 20zł na model + parę ścinków balsy, sklejki i ze dwie listewki. Prawdę mówiąc, klej więcej kosztuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.