Skocz do zawartości

Najdroższy "Modelarz" na Świecie.


Swift

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wszyscy świętujemy 4 czerwca, 20-stą rocznicę III RP.

Robiąc więc świateczne porządki, tarfiłem na zupiony niegdyś w MPiKu, egzemplarz czeskiego Modelara, numer czerwcowy z 1993 roku. Na okładce zachowała się naklejka z ceną, 22500 złotych. Dwadzieścia dwa tysiące pięćset złotych. :D

Ciekaw jestem, czy ktoś pamięta ile milionów kosztowała wtedy aparatura ?

PP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazywałem kiedyś na forum dźwignie sterów wycinane z kosmicznie drogiej płytki uniwersalnej :wink: Płytk 10x15cm - 16500 zł. :D

Na poczatku lat 90-tych wziąłem pierwszą kasę za praktyki zawodowe w szkole. Była to nie wyobrażalna suma - 73 000 zł. :wink: Z tego co pamiętam, starczyło to na parę Hot-dogów i Colę. W następnym roku już dali 150 000 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku lat 90-tych wziąłem pierwszą kasę za praktyki zawodowe w szkole. Była to nie wyobrażalna suma - 73 000 zł. :wink: Z tego co pamiętam, starczyło to na parę Hot-dogów i Colę. W następnym roku już dali 150 000 zł.

 

7300 to płacili u nas dopiero w III klasie jak zaczynałem zawodówkę to było 2500zł, a jak ktoś podpisał "stypendium" to miał kilka razy więcej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.