Skocz do zawartości

Turnigy Plush 60A + TR 3548C 800KV = słabe osiągi


Grabcio

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to swego nie mogę nawet reklamować, bo leżakował na półce jakiś rok ;)

Najdziwniejsze jest to, że opinie ma b.dobre. A co do różnicy, to nie sądzę, że akurat ten 900Kv jest inaczej wykonany, przecież to ten sam silnik z trochę innym nawinięciem, więc to chyba kwestia przypadku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do swojej Katany wstawilem SK 3542-1000 i ze śmigłem 13x4 lata aż miło :jupi: . O wcześniejszych problemach z TR 3448-900 pisałem juz innym dziale. Zmiana timingu na regulatorze niewiele zmieniała. Zmiana śmigieł również. Prawdopodobnie (ale nie wiem tego na 100%) był wadliwy pakiet Li-Fe.

Teraz mam mniejszy silnik i inne pakiety a samolot lata 200% lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Filonxxxl cosik chyba za małe śmigło masz do tego motorka. Spróbuj na 13x6,5. Wiem, że pakiet 4s, ale obroty masz 800kV. Mam taki motorek, ale na 900kV. Pakiet 3s lipo , śmigło 13x6,5 APC. Według Wattmetera pobór prądu na ziemi 35A, moc 391W. I ciagu ma napewno dooobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.