Skocz do zawartości

zmiana profilu skrzydła


pietka

Rekomendowane odpowiedzi

Wita, prosze Kolegów o pomoc w namierzeniu linka do info o panelach dodatkowych do mustanga (zmieniających profil płata), gdzieś go wczoraj minąłem, a dziś za ch...ę nie mogę znależć. Chciałbym trochę "usadzić" mój model i dołożyć mu na początek takie panele, ale jakoś nie mogę znaleźć tego postu. siedzę już 2 godziny przy kompie i nic.... hmmmm... Może ktoś ma więcej doświadczenia w szukaniu... help me Obi Wan!!! ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Witam Tomasz

Dziękuję za podpowiedź, bardzo się przydał ten link, ale jestem ciekaw czy masz jeszcze link do tych paneli przykadłubowych? I jeszcze jedno pytanie, czy Twoim zdaniem można by było pokusić się o samodzielne wykonanie takiej nakładki? Poliwęglan o odp grubości i elastyczności można dostać, pytanie tylko jaki profil wybrać, przypuszczam, że płako-wypukły ale bałbym się chyba robić go " na oko". Co o tym sądzisz?

Pozdrawiam

Piotrek JAFO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.