Skocz do zawartości

Co bedzie z modelarstwem za pare lat ?


ertman_176

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie widze w którym miejscu dzieli ...

 

Jak ktoś nie ma czasu na budowe oki, ale i tak nie dowierzam w to bo jak to Jarek kiedyś napisał "masz za mało czasu, znajdz sobie kolejne zajęcie"

 

Wystarczy dobrze to zaplanować i ew. zrezygnować z TV a już się okazuje że czasu się nam robi sporo.

 

Są arfy można latać ale ocencie sami np. po temacie Nemo, pudło z wszystkim, nawet z obrazkową instrukcją i symulatorem a jeszcze pojawiały się pytania jak to złożyć ...

 

Rozumiem pytania jak taki model udoskonalić :wink:

 

Ale mam przykład u siebie w domu osoby która nie potrafi poprawnie użyć kombinerek mimo swojego świeżo skończonego maturą średniego nauczenia.

 

Nie żebym uważał że bez tego żyć nie można ale przykład kolejny w domu mojej kobiety, mój teść i jego krany które ciekną, facet nawet potrafiłby to zrobić [ w bólach] ale woda i tak kapie bo on czasu nie ma nawet zadzwonić o hydraulika ...

 

Kwestia budżetu

 

Jak to ktoś już napisał: "to jest hobby, a najlepiej sie ciagnie kase od hobbystów" a że hobby to jest uzależnienie a więc kasy nie szczędzimy, każdy łoży ile może ...

 

Ja osobiście lubie oglądać relacje, takie pełne, jeszcze bardziej cieszyło by mnie np. gdyby 14 latki usiedli do programów i pokazali jak się rysuje modele, godziny spedzane na gg albo grach przełożone na takie programy dały by nie jeden ciekawy model :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policja skończyła się na Kill'em All!

 

Na tym zaczęła się Metallica , której słucham do dziś.

 

P.S.

Chyba w końcu osiągnęliśmy prawdziwe Hyde Park , bo w jednym wątku gada się o wszystkim. I co najważniejsze , bez obrażania się nawzajem.

Weszliśmy na wyższy poziom rozwoju??? :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mówi na modele ?

 

Ja nie przepadam za muzyką ciężką, wole żywą, energiczną :wink:

 

Co do RHCP no to zależy którą płytę bo dosyć szeroko pojety ten temat jest a i płyt nie mało, mieszających dużo różnej muzyki a aby wczuć się trzeba temu naprawde dużo uwagi i skupienia poświęcić [tj. tekstom i muzyce]

 

Do moich własnych ostatnio na nowo odkrytych kapel dorzucę

 

http://www.youtube.com/watch?v=l8vLsln5gqw&feature=related

 

Muzyka też jest ciekawym sposobem dla sprawdzenia cierpliwości, każdy kto w życiu złapał za jakikolwiek instrument zrozumie o czym mowa :wink:

 

Aby dojść do jakiegoś poziomu trzeba lat ciężkiej, żmudnej pracy. Moi znajomi którzy studiują w wyższej szkole muzycznej ćwiczą po 8h dziennie i to jest czasami mało :wink:

 

A co powiedzieć na to że dziewczyna ćwiczyła [jak pamiętam na klarnecie] i została pozwana do sądu. A najgorsze że sprawę przegrała ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chciałbyś mieszkać w domu w którym 8 godzin dziennie jest wycie i pisk ?

Wiem to z autopsji , córcia od pół roku męczy zwykły flet i czasami robi to 2 godziny non stop.

Gdyby nie to , że mam modelarnie w piwnicy , to bym dostał kota. :faja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wole wysłuchiwać pisków i wycia niż patrzeć na 2m kolesia zgarbionego do kompa i krzyczącego na wszystkich bo mu się coś w grze spopsuło ... No i blokuje całe stałe łacze w domu i musze męczyć sie na bezprzewodowym ...

 

Z graniem jest prawie jak z modelarnia:

 

Ktos chciałby uczyc sie grac ale w szkole ma godzine a w domu wszystkich to drażni

 

Ktoś chciałby robić modele w domu ale nie ma warunków [pył i smród] a na modelarni ma tylko pare godzin o ile wogóle ma modelarnie w mieście.

 

Potem głupie pytania gdzie są rodzice tych dzieci co sie po krzakach z tanim winem chowają. Rodzice tyrają w pracy a jak wracają to jedzą kolacje i zasypiają z reką na pilocie :|

 

Dzieci grające w piłkę mają ściągane kosze i wywalane bramki z boisk bo norm nie spełniają, bo na boisku lecą chu q itd.

 

Nadal daleko nam do zachodu pod pewnymi względami :?

 

http://www.youtube.com/watch?v=umxZIDaCeu8

 

Niestety nadal aktualne chociaż całe szczęście coraz mniej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.