Skocz do zawartości

Co bedzie z modelarstwem za pare lat ?


ertman_176

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja myślę ze prawdziwe modelarstwo przetrwa i oprze się produktom z chin, gdyż modelarstwo rc to nie tylko przyjemność z latania (jeżdżenia) gotowymi modelami ale także (a dla niektórych bardziej) przyjemność tworzenia. Z planów czy bez, z depronu czy z balsy, zawsze nasze powstałe "dzieło" jest dla nas ważne. Można to zauważyć w momencie, gdy zaliczamy kolejnego kreta lub psujemy nasze "oczko w głowie". Jestem początkującym modelarzem ale zauważyłem ze oba modele (jeden kupiony i jeden zbudowany) są dla mnie ważne, chociaż są przecież tylko kawałkiem martwej materii. Może sklepy przestaną istnieć, ale ludzie nadal będą budować modele, jak zabraknie balsy i depronu to i papier toaletowy się przyda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, takie gadanie. Modelarstwo przetrwa tak czy inaczej, a co za różnica czy balsa, depron, styropian czy laminat.

Każdy materiał jest dobry zależy jak jest wykorzystany.... w sumie i tak w słusznej sprawie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Modelarstwo było, jest i będzie, a szczęście jest takie ze możemy sami wybrać czy chcemy kupować gotowe modele czy budować je sami, i ważne jest ze jest z czego je budować i jeszcze można wybierać z jakiego materiału, który teraz jest dostępny bez przeszkód.

No i jeszcze ciekawa uwaga odnośnie Śmigłowców, kto zbuduje teraz sam od podstaw model śmigłowca? Kazdy chyba woli kupić zestaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.